Tahmini iPhone SE 2 fiyatı

Apple' ın yeni iPhone SE 2' nin tanıtım tarihi olarak 4 – 8 Haziran olacağı belli oldu. Tahmini SE2 özelliklerini incelediğimizde satış fiyatı biraz yüksek olabilir.

teknik destek

Yeni bir habere göre tahmini bir fiyat aralığı belli oldu. WWDC etkinliğini Haziran’ da yapılacka. Apple bu etkinlik ile iPhone SE 2′ yi tanıtması bekleniyor. Uzun zamandır fiyatı merak edilen SE 2 için yeni bir iddia’ ya göre fiyatı belli oldu.

İddialarda göre SE 2′ nin ilk çıkış fiyatı, iPhone SE’ ye göre biraz daha pahallı olabilir. iPhone SE modeli şu aralar daha çok uygun fiyatlı iPhone almayı düşünen kullanıcılarının tercihi olabiliyor. Birde daha küçük bir iPhone tercih edenler.

iPhone SE 2 donanımsal ve tasarımsal açıdan daha iyi bir model olacak! Bir başka iddia da bu modelde çentik olacak.  

Apple, SE’ de Face ID kullanmayacak. Net olmayan özellikleri A10 Fusion, HEIF ve HEVC desteği, 7 MP Retina, 12 MP f / 1.8 diyafremı, kablosuz şarj, 2 GB, 32 GB depolama alanı ve 128 GB alana sahip olacak. Ekran ise yine 4 inç olması bekleniyor.  

Tahmini iPhone SE 2 fiyatı

SE 2 fiyatı ne olur?

iPhone SE 2 fiyatı 399 – 499 dolar arası bir satış fiyatları ile gelebilir. Tabi bu şu an için bir iddiadan ibaret. Bakalım iPhone SE 2 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

SE 2 konsept videosu: youtube.com/embed/Z4lBbQLhfLc?rel=0&showinfo=0


Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 01:50

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir