Tanıtımına Bir Gün Kala Yeni iPhone 6S’ler Görüntülendi!

media 12723

Çıkardığı ilk iPhone‘la akıllı telefon tarihini değiştiren Apple‘ın, milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen yeni amiral gemileri iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve 4 inç ekrana sahip küçük kardeşleri iPhone 6c, resmi tanıtımına sadece bir gün kala yan yana görüntülendi.

teknik destek

Herkesin bu yıl iki yeni iPhone modelini tanıtacağı düşünülürken, Apple‘ın büyük ihtimalle küçük boyutlara sahip iPhone 6c modelini de duyuracağı tahmin ediliyor ve bunun için önemli bir kaynak ta var.

iphone-6s-serisi-goruntu1

Her yıl yeni amiral gemilerini sunan ve her iki yılda bir geniş çaplı tasarım değişikliğine giden Apple, bu yılki iPhone 6s serisini geçtiğimiz yılki tasarıma benzer olarak çıkararak geleneğini sürdürüyor.

iphone-6s-serisi-goruntu2

Bir çok kişinin büyük ekranlı akıllı telefon istemesinin yanında, Apple daha küçük ekranlı modelleri tercih edenleri de düşünmüş.

Resmi sitesinde de ortaya çıkan yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerine ait sızdırılan video.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın