Dumper JumpStart indir wifi şifresini öğrenme

banner186

Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10' da modem wireless / wifi şifrenizi öğrenmek kırmak için Dumpper programını deneyebilirsiniz. Android telefonlarda da işe yarıyor.

Dumper JumpStart indir wifi şifresini öğrenme
Müşteri Hizmetleri 21 Nisan 2017 Cuma 12:00

banner192

Dumper nedir ne işe yarar? Dumpper programı internette wireless şifrelerini bulmak için kullanılan ücretsiz yazılımlardan biridir. Genel bu tarz programlarda virüs çıkmaktadır. Ama bu programda her hangi bir virüs uyarısı çıkmamakta. Tabi antivirüs programınızın hassas ayarlarına göre değişkenlik göstermekte.

Dumpper programı kullanırken denediğiniz bilgisayarda wifi desteğinin olması gerekiyor. Modemde unuttuğunuz kablosuz ağ şifreyi görmek için modemin arayüzüne giremiyorsanız ve modemi resetlemek istemiyorsanız bu program tam size göre.

Şifreleri öğrenmek için program modemin WPS açıklarını kullanarak bulmakta. Yani modemin WPS özelliğinin olması gerekiyor. Eğer programdan kablosuz ağları göremiyorsanız wifi sürücüsünün güncellenmesi gerekebilir.

Program genelde başarı göstermekte. Ama bazı modemler sorgulamalara izin vermiyor. Kullanılan şifreleme sistemi farklı bir yazılımla deneme yanılma yöntemi ile kontrol edilebilir. 

Dumper JumpStart indir

Dumper / JumpStart programını bu yadi. sk/d/i8Jd3Z0leh8vS adresten indirebilirsiniz.

Uyarı: Verilen program unutulan şifreler için önerilmekte. Oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir!

Dumper JumpStart nasıl kullanılır

Dumper JumpStart indir

Dumper JumpStart nasıl kullanılır

Dumper JumpStart ne işe yarar

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Elsen - 11 ay önce
yuklemek istiyorum bende