Samsung destek hattı iletişim

Samsung müşteri hizmetlerinin ve destek hattının telefon numarasını mı arıyorsunuz? Türkiye Samsung cep telefon ve Smart tv televizyon iletişim numarası olarak çağrı merkezi var.

Samsung destek hattı iletişim
müşteri hizmetleri

Samsung şirketinin Türkiye' de müşteri hizmetleri ve şikayet için telefon numarası olarak bir İletişim kanalı var mı? E-posta mail ile başvuru adresleri.

Samsung' un Smart TV, Full LED TV, cep telefonu ve internet bağlantısı olan tüm cihazlar için uzak bağlantı desteği bulunmaktadır. Samsung uzaktan destek hizmeti, Samsung müşterileri için ücretsiz olarak sunulmakta.

Samsung destek uzmanı tarafından verilen hizmetler şunlardır: Smart TV, Full HD LED TV ve internet bağlantısı olabilen tüm televizyonlarda ses sorunları, görüntü sorunları, yazılım sorunları, televizyon ayarları, fabrika ayarları, yedekleme ve sıfırlama işlemleri, yazılım güncellemesi, internet ve tarayıcı sorunları ve IP / DNS adımları. 

Samsung destek hattı iletişim

Samsung müşteri hizmetleri

Samsung destek uzmanının sorunsuz televizyona bağlantı yapabilmesi için sorunsuz hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Destek hattını aradığınızda internet bağlantısını meşgul edecek işlemlerden uzak durunuz. Bağlantı kullanılmaması daha hızlı bir şekilde işlem yapılmasını sağlar. 

Samsung destek hattını aradığınızda Samsung müşteri hizmetleri temsilcisi ilgili uzman bölüme sizi aktaracaktır. Televizyonunuza uzak bağlantı yapmadan önce isterseniz telefonda sormak istediğiniz soruları sorduktan sonra uzak bağlantı işlemini yapabilirsiniz. Yapılacak uzaktan bağlantı, televizyon ve Samsung sunucusu arasında güvenli bir şekilde yapılmakta. Yapılan işlemler ve bilgiler Samsung sunucusunda güvenli şekilde depolanır. 

Uzak bağlantı için verilen izin daha sonra bağlanılmasına izin vermez. Her uzak bağlantı tek seferlik bağlantıdan ibarettir. Bağlantı kesildiğinde siz Samsung müşteri hizmetlerinden tekrar bağlantı talep etmediğiniz sürece bağlantı yapılamamaktadır. 

Samsung destek hattı uzmanı, bağlantı yaptığında televizyondan gelen görüntü sinyallerini görebilmektedir. Destek uzmanının izleyeceği adımlarla televizyondaki sorunun yaklaşık nedenini tespit edebilecek. Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası 4447711.

Samsung destek hattı iletişim telefon numarası

Samsung ile ilgili özel destek hizmeti almak isterseniz önerdiğimiz ücretli destek hattından iletişime geçebilir ve bu haberimize yorum bırakabilirsiniz. Samsung' un resmi çağrı merkezi telefon numarası yukarıda yer almaktadır. Mesai saatleri dışında verdiğimiz teknoloji hattını arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 18:05
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
KENAN AĞCA
KENAN AĞCA - 12 ay Önce

SAMSUNG SMART LED TV UE32F6510 TVNİN PİN KODUNU UNUTUM, NASIL SIFIRLARIM
TL: 0505541...

Serhat
Serhat - 3 yıl Önce

J3 2016 telefon modelinin android surum guncellenmesi ne zaman gelir surumum 5.1.1 guncellenme gelse surumum kac olur?

mustaafa
mustaafa - 3 yıl Önce

note4 güncelleme hata veriyorr ne yapmalıyım

Turan
Turan - 4 yıl Önce

J7 soket fiyatı ne kadar ve kac is gununde alabilirim