Turkcell TV Plus maksimum cihaz limitine ulaştınız

Turkcell TV Plus işleminiz gerçekleştirilemedi ve eş zamanlı izleme için maksimum cihaz limitine ulaştınız. İzlemeye devam etmek için diğer oturumlarınızı sonlandırınız.

Turkcell TV Plus maksimum cihaz limitine ulaştınız
müşteri hizmetleri

Turkcell TV Plus işleminiz gerçekleştirilemedi 507 hatasına ek olarak eş zamanlı izleme için maksimum cihaz limitine ulaştınız. İzlemeye devam etmek için diğer oturumlarınızı sonlandırınız. **20205** sorunu da zaman zaman ortaya çıkabiliyor. Çoğunun bağlantı problemleriyle çıktığını söyleyebiliriz. Yani esasında limit aşımı olmadı ve cihaz sayısı normal ama bağlantı sırasında zaman aşımı ve internet kopmaları olduğundan her türlü uyarı çıkabilir.

Ara ara bu şekilde paylaşımlarımız oluyor ve çözümün çoğu aynı yöntemlerle ulaşılıyor. TV Plus uygulaması Turkcell abonelerinin daha çok tercih ettiğini belirtelim. Pakette ücretsiz abonelik ve belli limitlerde internet kullanımı bedava olabiliyor. Örnek 5 GB veya 10 Gb ücretsiz şeklinde mesajlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer operatörlerde örnek Türk Telekom için ücretli olduğunu belirtelim.

Üyelik işleminden sonra Smart TV, tablet, telefonlarda, Android TV ve cihazlarda kullanılabilir. Yani bir abonelik yeterli olacak.

Turkcell TV Plus cihaz limiti ve işleminiz gerçekleştirilemedi hatasında yapacağınız işlemler:

  • İnternet ve kullanılan cihazı kapatıp açınız.
  • Sorun varsa internet testi yapınız ve çoklu kullanımlarda bağlantıları kesiniz.
  • İnternet kullanımında hız sorunu ve kopmalar yaşayanlar varsa telefon internetini paylaştırıp test edilsin.
  • Güncellemeleri yapınız ve yeni bir sürümde bu problem varsa eski sürümünü yükleyin.
  • DNS kullanımı yapılarak test edilebilir.
  • Uygulama ayarlarına girip kayıtlı cihazlardan bir kaçını kaldırınız. Sonradan onlarla tekrar giriş yapınız. Eğer olmuyorsa sorunlu cihazı ayarlardan kaldırın.

Turkcell TV Plus maksimum cihaz limitine ulaştınız

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 15:10
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri