Windows 10 oturum açma şifresini unuttum şifre kırma

Yazılımız başka sistemlerde işe yarayan uygulama Windows 10 şifremi kabul etmiyor unuttum ve şifre kırmak programı var mı diyenler için iş görecek.

Windows 10 oturum açma şifresini unuttum şifre kırma
müşteri hizmetleri

Açılış şifresi kaldırma işlemi yazıda önerdiğimiz programla bu mümkün. Yapacağınız yanlış bir işlemde sorumluluk kullanıcıya ait olacağını belirtelim. Yapılan adımlarda yeni şifre oluşturmuş olacaksınız.

Windows açılış şifre sıfırlama programını flash belleğe veya CD' ye aktarabilmeniz için ISO formatını aktarmanızı sağlayan her hangi bir programa ihtiyacınız var. Önerimiz WintoFlash programı kolay bir şekilde USB veya CD ortamına aktarılabiliyor.

Windows işletim sisteminde oturum açma şifrelerini özellikle Windows 10 format atmadan kolay şekilde açılış parolasını sıfırlayabilirsiniz. Parola sıfırlama işleminde istediğiniz bir parolayı yazıp onaylıyorsunuz. Bilgisayarınız açıldığında sizin belirlediğiniz parola aktif olacak.

Unutulan Windows 10 şifre kırma

Elcomsoft System Recovery programı kolay şekilde ön yüklemeye hazır şekilde desteğe sahiptir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz ISO formattaki şifre kırıcı yazılımı önerdiğimiz programla CD' ye yada flash diske aktarınız. Kopyalama sırasında bilgisayarda her hangi bir işlem yapmamanızı öneririm.

ISO şifre kırıcı programı sorunsuz aktardıysanız, bilgisayarınızı USB veya CD seçeneği ile açınız. Bios ayarlarından boot seçeneklerinden yapabilir, veya bilgisayar açılırken klavyeden kısayol tuşları ile bu seçenekleri seçebilirsiniz. Bu adımları geçtiyseniz aşağıdaki resimli anlatımımızı inceleyerek, Windows 10 açılış şifresini kırma işlemini çok kolay yapacaksınız.

  • Elcomsoft System Recovery PC indirin
  • Şİfre kırıcı ISO flash diskke aktarın
  • Şifresini kıracağınız bilgisayarı kapatın
  • PC açılışı USB flash bellek olarak ayarlı olsun
  • 3 Görseldeki seçeneklere "Next" diyerek geçin
  • 4' de Administrator' ü seçin "Next"
  • 5' de "Password" yazan kısma yeni şifrenizi yazın
  • Apply ile devam edin

Windows 10 oturum açma şifresini unuttum şifre kırma

Unutulan Windows 10 şifre kırma

Unutulan Windows 8.1 şifre kırma

Elcomsoft System Recovery programı ile herhangi bir kullanıcı hesabına yönetimsel ayrıcalık ekleyebilir, parola son kullanım tarihini sıfırlayabilir ve hatta kapatabilirsini. Bu yazılım tüm Windows sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Karışık şifreleri dahi kırabilir. Windows' da yer alan SAM / System dosyasından yada aktif dizin veritabanı bölümünden alma seçeneği bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 16:17