Windows 10 oturum açma şifresini unuttum Windows 10 şifre kırma

Windows XP olsun, Windows 7 olsun ve Windows 10 şifre kırmak için program var mı? Windows 10 şifremi kabul etmiyor veya Windows 10 şifremi unuttum nasıl açabilirim çözümü bizde.

Windows 10 oturum açma şifresini unuttum Windows 10 şifre kırma
müşteri hizmetleri

Windows 10 şifresi nasıl kırılır açılır? Elcomsoft System Recovery programı ile ilgili detaylara aşağıdaki yazımızda ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunda önerdiğimiz hattı arayabilirsiniz.

Windows açılış şifre sıfırlama programını flash belleğe veya CD' ye aktarabilmeniz için ISO formatını aktarmanızı sağlayan her hangi bir programa ihtiyacınız var. Önerimiz WintoFlash programı. Kolay bir şekilde şifre kırma programını USB veya CD ortamına aktarabilir.

Windows işletim sisteminde oturum açma şifrelerini özellikle Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10' da format atmadan kolay şekilde açılış parolasını sıfırlayabilirsiniz. Parola sıfırlama işleminde istediğiniz bir parolayı yazıp onaylıyorsunuz. Bilgisayarınız açıldığında sizin belirlediğiniz parola aktif olacak.

Unutulan Windows 10 şifre kırma

Elcomsoft System Recovery programı kolay şekilde ön yüklemeye hazır şekilde desteğe sahiptir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz ISO formattaki şifre kırıcı yazılımı önerdiğimiz programla CD' ye yada flash diske aktarınız. Kopyalama sırasında bilgisayarda her hangi bir işlem yapmamanızı öneririm. ISO Windows şifre kırıcı programı sorunsuz aktardıysanız, bilgisayarınızı USB veya CD seçeneği ile açınız. Bios ayarlarından boot seçeneklerinden yapabilir, veya bilgisayar açılırken klavyeden kısayol tuşları ile bu seçenekleri seçebilirsiniz. Bu adımları geçtiyseniz aşağıdaki resimli anlatımımızı inceleyerek, Windows oturum açma şifresini kırabilirsiniz. Windows 10 açılış şifresini kırma detaylarını aşağıda bulacaksınız.

Windows 10 oturum açma şifresini unuttum Windows 10 şifre kırma

Unutulan Windows 10 şifre kırma

Unutulan Windows 8.1 şifre kırma

windows 7 şifre kırma

windows 10 açılış şifresini kırma

Adım adım Windows 10 şifre sıfırlama

  • Elcomsoft System Recovery PC indirin
  • Şİfre kırıcı ISO flash diskke aktarın
  • Şifresini kıracağınız bilgisayarı kapatın
  • PC açılışı USB flash bellek olarak ayarlı olsun
  • 3 Görseldeki seçeneklere "Next" diyerek geçin
  • 4' de Administrator' ü seçin "Next"
  • 5' de "Password" yazan kısma yeni şifrenizi yazın
  • Apply ile devam edin

Windows 10 açılış şifresini kırma Elcomsoft System Recovery programı ile herhangi bir kullanıcı hesabına yönetimsel ayrıcalık ekleyebilir. Parola son kullanım tarihini sıfırlayabilir veysa kapatabilir. Şifre kırma programı tüm Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Karışık şifreleri dahi kırabilir. Windows' da yer alan SAM / System dosyasından yada aktif dizin veritabanı bölümünden alma seçeneği bulunmaktadır.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR