Android telefonu uzaktan sıfırlama özelliği

Android telefonu uzaktan sıfırlama nasıl yapılır? Kayıp cep telefon nasıl sıfırlanır? Çalınan telefonu sıfırlama format atmak.Çalınan telefonun yerini bulma. Google Android telefon için uzaktan sıfırlama çalışmalarına başladı. Çalınan telefonunu bulmak.

Android telefonu uzaktan sıfırlama özelliği
banner192

Google' un Android telefonlar için uzaktan sıfırlama hizmeti başladı. Tabi bu işlemi yapılabilmesi için ilk önce gerekli ayarların açılması gerekiyor. Unutmadan telefon kayboldu veya çalındıysa telefonda internet yoksa bu yöntem sadece cihazın son görüldüğü yerin sinyalini alır.Çalınan telefonunu bulmak.

Cep telefonunu unuttunuz mu? Ya da telefon çalındı mı? Google' nin çalışmalarını sürdürdüğü uzaktan müdahale özelliği, yakın zamanda testlere başlanacak.

Google, Android kullanıcıları için uzaktan kontrol edilecek bir yazılım üzerinde çalışmakta. Uzaktan müdahale sistemi web uygulaması üzerinden cihazın şuan nerede olduğunu kontrol edilebilir ve vereceğiniz komutla cihaz kullanılmayacak hala gelebiliyor. Eğer artık cihaza ulaşamayacağınızı düşünüyorsanız, bu özellik ile tüm verileri sıfırlayabilir ve aynı zamanda cihaz kullanılmayacak hala getirebiliyorsunuz.

Şuan için bu özelliğin tam detaylarına yer verilmedi. Ama cihazda hangi bölümlerin silineceğine cihaz üreticilerinin karar vermesi bekleniyor.

Android telefonu uzaktan sıfırlama

facebook müşteri hizmetleri
Android uzaktan sıfırlama! Google' nin hali hazırda bulunan bir hizmeti ile kayıp / çalıntı cihazların yerini bulma, mesaj gönderme ve kilitleme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda bir hesaba birden çok telefon ekleyebiliyorsunuz. Daha önce eklediğiniz cihazın adına tıklayarak kullanabiliyorsunuz.

Uzaktan cep telefonu bulma yönetme uygulaması nasıl kullanılır? Çalınan telefon bulmak için android.com/devicemanager sitesine giderek cihazların kayıtlı olduğu Google hesabınızla oturum açıp, cihazları tıklayarak seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Konuyla alakalı detaylı bilgiye kayıp ve çalınan Android cep telefonları bulma kilitleme haberimizde bulabilirsiniz. Teknoloji sorunları için önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.

Android telefonu uzaktan sıfırlamaAndroid telefonu uzaktan sıfırlama özelliği

Kayıp olan veya çalınan telefona format atmak için telefonda internet bağlantısının olması gerekiyor. Alan kişi internet bağlantısını gerçekleştirirse en son konumu tespit edilir. Yani o an girdi ve çıktı. Son bağlantının yeri yansır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cums
Cums - 1 yıl Önce

Telefonum çalındı içindeki rehberimi ve msj önemli format nasıl atabilirim

Rmysa
Rmysa - 2 yıl Önce

Telefonum çalındı nerde olduğunu bilmyrm nasıl format atabilirim