Bugün internet neden yavaş 04.11.2016

Bugün internet neden yavaş çalışıyor nedeni nedir? Neden internet yavaş? Cep telefondan internet çok yavaş çalışıyor. Bazı siteler hiç açılmıyor. Sorun yine aynı detaylara bakalım.

müşteri hizmetleri
Bugün internet neden yavaş 04.11.2016

İnternette girdiğinizde bazı sayfalar yavaş mı açılıyor? İnternet çok mu yavaş. Bazı sitelere erişim yok mu? Facebook ve Twitter siteleri açılmıyor mu?

Bunun nedeni Selahattin Demirtaş, Diyarbakır' da gözaltına alınması. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı hakkında gözaltı kararı aldı.    

Bugün internet neden yavaş 04.11.2016 İlk sorun Demirtaş' ın Twitter' da yaptığı paylaşımın arkasından geldi. Devlet bazı sosyal paylaşım sitelerine erişimi engelledi. Tabi doğal olarakta internet yavaşladı.  

Peki gerekli mi bu yasaklama? Bence gerekli. Son yıllarda özellikle sosyal medyanın nasıl bir güç olduğunu hepimiz gördük. Bu güçler ülkemize zarar verilecek hamleler yapılabileceğinden doğal olarak devlette önlemini alıyor. Varsın kısa bir sürede Facebook ve Twitter erişimi olmasın. Müşteri hizmetleri...

İnternet yavaşlığı için çözüm öneri İnternet yavaşlığı ve Facebook / Twitter erişim sorunu için çözüm: Bu sorun geçici olduğundan beklemeniz daha iyi olur. Ama giriş için genel olarak DNS adresleri ve VPN programı kullanılıyor.

Uyarı olarak bilinmeyen DNS adresleri veya VPN programları, sisteminize zarar verebilir. Bazen virüs bulaştığı göreülebilmekte.   

Bugün internet neden yavaş 04.11.2016

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 01:09
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR