Dört Galaxy S10 tanıtım videosu

YouTube Samsung Vietnam kanalından Galaxy S10 tanıtım videosu paylaşıldı. Çok kısa da olsa bazı yanlarının gösterildiği video bakalım memnun edecek mi?

Dört Galaxy S10 tanıtım videosu
müşteri hizmetleri

Sürekli bir paylaşımla gündemden hiç eksik olmayan Samsung' un çıkması merekla gözlerle beklenen S10' un tanıtım videosu etkinliğe sekiz gün kala yayınlandı.

Samsun' un resmi Vietnam Youtube hesabından yayınlanan dört tane tanıtım videosu olay oldu. Şubat' ın 20'sinde resmi tanıtımı olacak modellerin ayrı ayrı çok kısa tanıtım videoları Youtube' da yerini aldı. 

Tanıtımda vurgulanan özellikleri ön kamerada 4K çekim ve optik imajın sabitlenmesi, hızlı şarjı, pil' e vurgu, parmak izi ile okuma, çerçevesiz ekran ve Infinity Q...

Dört Galaxy S10 tanıtım videosu

Daha öncede yayınladığımız Galaxy S10 haberlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. En dikkat çeken haber ise S10 fiyatları oldu. Birde yanlış hatırlamıyorsam ön sipariş için pahallı bir kulaklık hediyesi.

Galaxy S10 tanıtım videosu

S10' un kısa kısa yayınlanan videoları hakkında yorumlarınızı bekliyor olacağız. Bakalım Türkiye tarafında nasıl bir etki bırakacak.

müşteri hizmetleri