En iyi VPN programları 2019

En iyi VPN programı hangisi olacak? En iyi VPN uygulaması Android ve iPhone cep telefonları için önerdiğimiz uygulamaları deneyebilirsiniz. Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 içinde dahil.

En iyi VPN programları 2019
banner192

2017 Yılına damgasını vuran ve 2018 yılında da en popüler olması beklenen VPN uygulamalarına yer verdik. Uygulamalardan birine yer vermedik. Bu uygulama Tor VPN, devlet tarafınan engelleme kararı alındığından şuan için listeye eklenmedi. Ama çok başarılı uygulamalardan biridir.  

En iyi VPN programları 2018

Hotspot Shield VPN programı

Hotspot Shield VPN programı

Dünyanın en popüler VPN uygulamaları arasında yerini alan Hotspot Shield VPN, mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda en çok kullanılan VPN programlarından biridir. VPN programlarının içinde en güvenli ve en kolay kullanıma sahip programların başında yer alıyor. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır.

ZenMate VPN programı

ZenMate VPN programı

Oldukça hızlı olan ZenMate VPN uygulaması ücretsiz olarak deneme sürümü sunuyor. ZenMate VPN hem internetteki sansürü ortadan kaldırıyor hem de zararlı yazılım ve reklamları otomatik olarak engelliyor. Windows, Mac, Android ve iOS platformlarında yer alan ZenMate uygulamasında hız için Bulgaria lokasyonunu seçmenizi öneririz.

Hideman VPN programı

VPN Tek tuşla tüm internete erişebileceğiniz Hideman VPN uygulaması, kullanımı kolay ana ekran widgetlarına da sahip.

TunnelBear VPN programı

facebook müşteri hizmetleri

TunnelBear VPN programı

Kullanımı çok kolay olmasa da, alıştığınızda bırakamayacağınız TunnelBear VPN uygulaması, popüler VPN uygulamalarından biri. Harita görünümü ile farklı bir kullanım sunan TunnelBear VPN uygulaması, tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

Hideninja VPN programı

Hideninja VPN programı

Verilerinizi gizli tutarak tüm internete erişebilmenize olana sağlayan Hideninja VPN, görsel açıdan başarılı bir arayüze sahip.

Hola VPN programı 

Hola VPN programı 

Bizzat test edip onayladığımız Hola VPN, kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından biri. Her uygulama için ayrı ayrı ayarlamalar yapabileceğiniz Hola VPN, hafif çalışma yapısı ile dikkat çekmesinin yanı sıra ücretsiz olması ile kullanıcılarını fiyat açısından memnun ediyor.

VPN Unlimited - Hotspot Security VPN programı

VPN Unlimited - Hotspot Security VPN programı

İnternet bağlantı hızınızı bile etkilemeden güvenli şekilde bağlantı kurabileceğiniz VPN Unlimited, gizliliğinizi de korumanıza yardımcı oluyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR