Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş

Facebook e-posta çalındı mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım? Çalınan mail adresini nasıl geri alırım? Çalınan e-posta hesabımı nasıl geri alırım? Kesin çözümü başvuru adresleri.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş
müşteri hizmetleri

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş ne yapmalıyım? Çalınan e-posta hesabı nasıl geri alınır? Facebook hesap kurtarma şikayet başvuru adresi var mı? Facebook' ta çalınan mail hesabı nasıl kurtarılır? Facebook hesabıma ulaşamıyorum, şifre sıfırlamada hesabıma ulaşamıyorum. Facebook şifre sıfırlamada hesap yok diyor. Facebook müşteri hizmetleri yardım almak için konular. İşte bu gibi sorunlar için mevcut bir iletişim adresleri yer alıyor. İlgili alanları net bir şekilde istenilen bilgilerle doldurunuz.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş nasıl geri alırım?

Facebook hesabımın şifresini unuttum mu acaba! Facebook hesabıma kayıtlı e-posta adresini unuttum hatırlamıyorum. Facebook hesabıma erişim yapamıyorum. Acaba Facebook hesabım çalınmış olabilir mi!

Facebook sitesinden şifreni mi unuttun? seçeneği ile hesap güvenlik adımlarını takip ediniz. Hesabınız aratırken mail adresinizle, Facebook kullanıcı adıyla ya da cep telefonu numarası ekli ise onla aratın. Güvenlik sorularına cevap veremiyorsanız veya erişim sağlayamıyorsanız, "Bunlara artık erişimin yok mu?" seçeneğiyle devam ediniz. Facebook ile ilgili tüm sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarma ve Facebook şifremi unuttum nasıl sıfırlarım konularına da bakmanız yararlı olabilir.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı başvuru adımları

Yukarıdaki adımlarda Facebook şifre sıfırlama yaptınız mı? Ekrana gelen güvenlik adımlarına cevap veremiyor musunuz? O zaman "Bunlara artık erişimin yok mu?" seçeneğini kullanınız. Bu seçenekle de hesabınıza ulaşamadıysanız, aşağıdaki adımları deneyiniz.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş

Facebook kayıtlı e-postam çalındı başvuru adımları

e-postam çalındı mail adresim değiştirilmiş

facebook şifre sıfırlama hesap yok

Unutmadan Facebook' ta kullandığınız mail adresinde de aynı adımları deneyiniz. Şifre sıfırlama ve erişim yok seçeneklerini deneyin.

Facebook kayıtlı e-postam çalındı Facebook şikayet başvuru adresi

Facebook hesabınız çalındıysa başvuru adresi. Facebook hesabınızı kimlik kartınızla doğrulamak için başvuru adresi. Facebook erişim sorunu yaşıyorsanız veya Facebook ile iletişime geçmek istiyorsanız başvuru adresi.

Facebook hesabının size ait olduğunu doğrulamak için nüfus cüzdanı veya ehliyet kullanılabilir. Bu seçenek Facebook hesabınıza hiç bir şekilde erişemiyorsanız veya Facebook hesap çalındı başvurusu yaptınız ama güvenlik sorularına yanıt veremediyseniz o zaman tercih edilebilir. Kimliğinizin ekran görüntüsünü (T.C kimlik numaranızı gizleyerek) göndermeniz gerekiyor.

Facebook hesabınızı açarken kullandığınız veya daha sonra eklediğiniz mail adresini hatırlamıyorsanız, arkadaşlarınızdan bir kişiye sizin zaman tünelinize giderek Hakkında bölümünde yer alan İletişim Bilgileri seçeneğinde yer alan mail adresine bakmasını söyleyebilirsiniz. 

Facebook hesabınız görüntüleyin. Facebook hesabınızın internet adresinizde kullanıcı adınıza ulaşabilirsiniz. Eğer Facebook hesabınıza ulaşamıyorsanız, arkadaşlarınızda hesabınız göremiyorsa ve Facebook şifre sıfırlama bölümünden de hesabınızın yok görülüyorsa hesabınız kapatıldı veya dondurulmuş olabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 19:03
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Yuksel binici
Yuksel binici - 1 yıl Önce

Facebok çalındı nasıl alırım

Sedat peyik
Sedat peyik - 2 yıl Önce

Eski Facebook hesabım çalındı e-posta adresi değiştirmiş şifreyi deyistirmis

Kimlik ve formla başvuru
Kimlik ve formla başvuru @Sedat peyik - 2 yıl Önce

Çalındı formu dolduruldu mu?

HasibeDmreryıldız
HasibeDmreryıldız - 2 yıl Önce

Face hesabım çalındı şifre eposta degiştirmiş geri almak için ne yapabilirim

Yusuf
Yusuf - 2 yıl Önce

Eski Facebook hesabım çalındı

Yusuf kalkan
Yusuf kalkan - 2 yıl Önce

Başka şahıs tarafında benim fecbook hesabım başkasının eline geçti alamıyorum

Aliriza kurt
Aliriza kurt - 2 yıl Önce

Facem calindi ve hicbirsekilde eski bilgilerine ulasamiyorum ne yapmaliyim

Bozan altuntas
Bozan altuntas - 2 yıl Önce

Benim e posta erisimim. E giremiyorum birde şifresine almislR

Ayşe akkaş
Ayşe akkaş - 2 yıl Önce

Email facbookum çalındı 1 ay oldu kullaamıyorum

Figen
Figen - 3 yıl Önce

E posta bilgim başkasının eline geçti bilgiler bendede var hesabımı kurtardım hesaba girip yeni e posta ekledim fakat eski e postamdan tekrardan giriş yapılmış face şifrem değiştirilmiş bunun için güvenlik hesabı tamamiyle kapatmış giren şahıs benim abim tutmuş ,hesap açılsın diye fotomu atmış inceleme bölümüne ne yapmam lazım ,eski e postalarımı hesap açıldığı zaman tamamiyle yok edip yeniden hesabıma devam etmek istiyorum ,hesap 2011 yılına ait hesap kapanmıştı bir ara face yardımcı oldu yeniden e posta eklememi önerdi bende yeniden oturum açıp ekledim bu iki e postanın şifresi abimin eline geçti ve ben rahatsızım bu konuda ilk açtığım ana e postasından hesabıma ulaşıyor sanırım çünkü ikinci e postanın telefon nosu bana ait ana e postanın telefon nosu onda kod ona gidiyor napmam lazım

Meltem
Meltem - 3 yıl Önce

Facebookhesabım çalındı hiç bir bilgime ulaşamıyorum yardıma ihtiyacım var

Seray
Seray - 3 yıl Önce

Facem ve eposta adresim calnd lutfen yardm edin

M asal I ışık
M asal I ışık - 3 yıl Önce

Feysim çalındı e postam sifrem hepsi gitti facemden çok kotu şeyler yazıyor lütfen yalvaririm yardım edinnn yalavarırimmmmm

Sevim gocmen
Sevim gocmen - 4 yıl Önce

Facebook Hesabım çalındı mail sifermi umttum yardim

Fatma
Fatma - 4 yıl Önce

Facebook sifrem çalındı

Fatma
Fatma - 4 yıl Önce

Facebook sifrem çalındı


Teknoloji haberleri