Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik
banner192

Facebook hesabım kaç güne açılır? Facebook hesabım ne zaman açılır? Facebook hesabımda virüs var nasıl temizlenir? Facebook virüs temizleme. Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik nedir? 

Bir ziyaretcimizin mesajında; Facebook hesabıma girerken yukarıdaki şekilde bir uyarı aldım. Uyarının devamı şu şekilde: "bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana iat bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor. Bazen spam göndericiler hesabınıdan erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız. 

facebook müşteri hizmetleri
Benzer bir uyarı : "Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni gimen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir.

Facebook hesabınıza başka cihazlardan (tablet ve cep telefonu), bilgisayarlardan ve farklı internet ağından girip deneyiniz. Eğer DNS veya VPN tarzı programlar kullandıysanız iptal edip tekrar deneyiniz. Facebook hesabına giriş yaptığınız yerdeki sistemde virüs taraması yapınız. İnternetten online virüs taraması yapmanızı da öneririm.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik çözümü

Facebook' a başvuru için: facebook.com/help/contact/255904741169641 ve facebook.com/help/contact/295309487309948 adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Durumunuzu belirten seçenek ya da detay yazarak başvurunuz. Facebook başvurusundan sonra 1-3 gün geri dönüş için bekleyiniz. Geri dönüş yapılmazsa tekrar başvuru yapınız. Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası haberimizi inceleyiniz.

Facebook hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda IP adresi engellendi şeklinde bir uyarısı alıyorsanız modemi kapatıp açınız. Mobilde internet erişimini kapatıp telefonu da kapatıp açınız Giriş sorunları için sitemizdeki Facebook müşteri hizmetleri yazısındaki başvuru adreslerini deneyin. 

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik çözümü

Facebook şüpheli hesap hareketleri

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 20:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
AYLİN
AYLİN - 1 yıl Önce

Ne bu ya ikide bir sayfamı kapatıyorsunuz çiçek doğa resimleri iyi valla bu da yeni adet küfür yok hakaret siyaset yok ne diye sayfamı kapatıyorsunuz daha öncede çiçekleri beğeniyordum bu gidişle face biter haberiniz olsun takipçilerinizi bu şekilde kaybedersiniz

Melisa Güngör
Melisa Güngör - 12 ay Önce

Aynen diğer kullanıcılar gibi bende mağdurum..2010 yılı girişli hesabım durduk yere kapatıldı ! ..kaldı ki profilimde ne siyaset ne silah ne de kötü bir gönderi yoktu ! Kime neye göre kapanıyor bu hesaplar anlamış değilim !..hadi onu da geçtik yeni hesap açıyoruz yok"şüpheli hareketler tespit ettik" ,yok efendim "yüz resmini at!",yok "hesabın kapatıldı!" şekindw sudan bahanelerle belki 20 hesap kapatıldı !...FACEBOOK yöneticileri becermiyorsanız kendinizi lağv edin siz de kurtulun bizde !

kemal güler
kemal güler - 12 ay Önce

dalga geçiyor resmen sadece türkiyede bunu yapıyor facebook başka yerde yapamaz donunu alırlar dava açıp bu nedir a... adımı kimliğimi veriyorum tlf numaramı yine aynı belki 200 hesap açtım kapandı
ayıptır neden insanları madur ediyorsunuz amacınız ne dosyalarım kayıtlarım arkadaşlarım hepsini kaybettim ve 1 aydır face kullanamıyorum

Destek Hattı
Destek Hattı - 2 yıl Önce

Giriş yapamıyorum Şüpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik Diye Bir Yazı Yazıyor Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesGörünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.ap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız. Diyor Sonra Birkaç İpucu Veriyor devama basınca Üzgünüz Bir Hata Oluştu Diyor

Destek Hattı
Destek Hattı - 2 yıl Önce

Facebook hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook hesabına başka bir yerden giriş deneyin. Başka internet bağlantısı üzerinden de giriş yapınız. Sorun görülüyorsa Facebook şifre sıfırlama adımlarını yapın. Cep telefonu, tablet ve bilgisayardan deneme yapınız. Facebook hesabında spam olabilir. Facebook hesabınız başkalarına spam içerik ve virüslü içerik paylaşımı yapabilir. Hesabınızı dondurmayı deneyiniz. Facebook adresi facebook.com/deactivate.php. Facebook hesabınızı kapatmadan dondurup tekrar giriş yapmayı deneyin.

Destek Hattı
Destek Hattı - 2 yıl Önce

Instagram hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik şeklinde uyarıda alabiliyorsunuz. Sorun aynıdır.

hesabında olağan dışı durumlar tespit ettik giriş yapmak için yardım alınız.

mustafa
mustafa - 1 yıl Önce

Bu nedir kardeşim ya 6 hesap açtım kendi adım soyadım hepsine bu uyarı geldi resim attım kapandı acılmadı numaram uzerinne açtım gene aynısı oldu bıktım hesap açıp durmaktan napacaz bi çare gosterin

Hesaplarım sürekli kapatılıyor
Hesaplarım sürekli kapatılıyor @mustafa - 1 yıl Önce

Hesabı nasıl kullanıyorsunuz? İnternet bağlantısını nerelerden yapıyorsunuz? Farklı cihazlardan ve bilgisayarlardan giriş yapıyor musunuz? Sık sık hesap değiştiriyor musunuz? Şikayet alıyor musunuz? Mobil doğrulamaya telefon numarası ekli mi? Telefon doğrulaması ile hesabınıza giriş yapıyor musunuz? (telefona sms' le kod gelmesi)

hakan
hakan - 1 yıl Önce

facebook ta harbiden bokunu çıkardı hesabı kapatıyor kimlik istiyor gönderiyoruz kimliği kabeul ediyor hesabı açıyor hiç birşey yapmadan şüpheli hareketler tespit ettik diyor 4 gündür bekliyorum halen cvb yok

Şafak
Şafak - 1 yıl Önce

20 tane hesabım gitti durmadan şüpheli hareket tespit ettik deyip kapatıyor! Açar açmaz! Bu nedir abi? Bi nedeni varmıdır?

şafak
şafak @Şafak - 1 yıl Önce

Evet hepsi eksiksiz ve doğru! Az evvel yine gitti :( Saçmalık!!! 2 Haftadır böyle! Öncesinde sorunsuzdu.. Bir nedeni olmalı! Ortak ağ'dan alıyorum bağlantıyı hadi onu geçtim kendi bağlantımı kullanıyorum onda'da aynısı az evvelkinde kendi bağlantımla denedim yine gitti!!!

Geçici hesap kilitlenme sorunu
Geçici hesap kilitlenme sorunu @Şafak - 1 yıl Önce

Mobil onay ekli mi? Yani telefonla doğrulama.

Nuri
Nuri - 1 yıl Önce

Instagram hesabında şüpheli hesap hareketleri tespit ettik şeklinde uyarıda alabiliyorsunuz. Sorun aynıdır. hesabında olağan dışı durumlar tespit ettik giriş yapmak için yardım alınız.

gurbet
gurbet - 1 yıl Önce

Kimliğini Doğrulaman Gerekiyor


Bir süre önce hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettik. Bu nedenle hesabınızın güvende olduğundan emin olmak istiyoruz.

Hesabınıza tekrar erişmeniz için, birkaç adımı uygulamanıza yardımcı olacağız. Bu, Facebook'un herkes için güvenli bir yer olarak kalmasına yardımcı olur.


Continue


Daha Fazla Bilgi Al

nevin kusaklioglu
nevin kusaklioglu - 1 yıl Önce

Kimliğini Doğrulaman Gerekiyor
Bir süre önce hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettik. Bu nedenle hesabınızın güvende olduğundan emin olmak istiyoruz.
Hesabınıza tekrar erişmeniz için, birkaç adımı uygulamanıza yardımcı olacağız. Bu, Facebook'un herkes için güvenli bir yer olarak kalmasına yardımcı olur.
C
[cid:754533f9-1e89-46a5-bc35-804386d82a70] arkadaşlar bu ne oluyor engewllenmişimmi

Ceyda
Ceyda @nevin kusaklioglu - 12 ay Önce

bendede aynı sorun var ya kaç tane hesap açtım bıktım

İbrahim
İbrahim - 1 yıl Önce

Facebook kimlik ile onayladığı hesabı 4 saat sonra tekrar kapattı

Kemal
Kemal - 1 yıl Önce

Emek hırsızları faceboku boykot edelim kimse kullanmasın ozaman belki düzelir

Ercan
Ercan - 1 yıl Önce

Abicim surekli hesap kapatiyonuz supheli hareketler tespit ettik diyor surekli bii bokuda yapamiyosaniz istifa edin

sinan
sinan - 13 ay Önce

bune saçmalık ya ittikide bir face kapanıyor yok şüpeliymiş yok neymiş iyice cılkını çıkardınız

Hakan replayy Jr.
Hakan replayy Jr. - 13 ay Önce

Bune 100 hesap açtım ikide bir supheli hesao hareketleri tespit ettik diyor

ÖMER arslan
ÖMER arslan - 13 ay Önce

Böyle olmazki face kullanamiyoruz nasil iş bu aç aç kapaniyor yeter bıktik hesap açmaktan. Caresi cözumu yokmu bunun düzeltin şunu amk koydumun facesi hepsi o... şimdi ... hesaplarini kapatmiyonuz onların ki iyi böyle adalete

ÖMER arslan
ÖMER arslan - 13 ay Önce

Bu nasil iş arkadaş face kullanamiyoruz şimdide şüpheli hareketler tespit ettik çıktı yakında eşşek .. facesi yoruldum yetet bu kacinci hesap aç aç kapaniyor durduk yere

Bulent
Bulent - 9 ay Önce

Hesabım geri açılıyor ama sürekli şüpheli hareketler göründü diyor resme düşüyor bu neden oluyor

Nurcan özkan
Nurcan özkan - 7 ay Önce

4 senelik hesabım çalındı yeni hesap açtım kendi kimliğimle yeni numara aldı iki sefer kapatıldı açıyorlar iki sonra kapatılıyor tekrar tek numara istiyor resmen çocuk oyuncağı oldu arkadaşlar arasında sanki ben sahteci oldum yaıklar olsun buna acil çare bulmalı facebook yetkilileri


SIRADAKİ HABER