Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik
müşteri hizmetleri

Facebook hesabım kaç güne açılır? Facebook hesabım ne zaman açılır? Facebook hesabımda virüs var nasıl temizlenir? Facebook virüs temizleme. Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik nedir? 

Bir ziyaretcimizin mesajında; Facebook hesabıma girerken yukarıdaki şekilde bir uyarı aldım. Uyarının devamı şu şekilde: "bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik

Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana iat bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor. Bazen spam göndericiler hesabınıdan erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur. Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız. 

Benzer bir uyarı : "Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni gimen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir.

Facebook hesabınıza başka cihazlardan (tablet ve cep telefonu), bilgisayarlardan ve farklı internet ağından girip deneyiniz. Eğer DNS veya VPN tarzı programlar kullandıysanız iptal edip tekrar deneyiniz. Facebook hesabına giriş yaptığınız yerdeki sistemde virüs taraması yapınız. İnternetten online virüs taraması yapmanızı da öneririm.

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik çözümü

Facebook' a başvuru için: facebook.com/help/contact/255904741169641 ve facebook.com/help/contact/295309487309948 adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Durumunuzu belirten seçenek ya da detay yazarak başvurunuz. Facebook başvurusundan sonra 1-3 gün geri dönüş için bekleyiniz. Geri dönüş yapılmazsa tekrar başvuru yapınız. Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası haberimizi inceleyiniz.

Facebook hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınızda IP adresi engellendi şeklinde bir uyarısı alıyorsanız modemi kapatıp açınız. Mobilde internet erişimini kapatıp telefonu da kapatıp açınız Giriş sorunları için sitemizdeki Facebook müşteri hizmetleri yazısındaki başvuru adreslerini deneyin. 

Facebook şüpheli hesap hareketleri tespit ettik çözümü

Facebook şüpheli hesap hareketleri

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 20:39
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Gülşen gover
Gülşen gover - 1 yıl Önce

Actigim bütün hesaplar kapanıyor neden ama psikolojim bozuldu artık yeter ama ya

mehmet otcu
mehmet otcu - 2 yıl Önce

her ay 70 lira boşunamı verecem kapattırım yarın interneti

Metin dolunay
Metin dolunay - 2 yıl Önce

artık sıkıldın 1 hafta 15 hesap açtım hemen kapanıyor facebok sonsuza kadar hayatımdan çıkartıyorum
artık twitter kulanacağim yeter ya gördüğüm en dantik sistem bu facebookta bu uyuz hareketleri yüzünden binlerce milyonlarca kişiyi kendinden soğuttu telefonla onaylıyorum email ile onaylıyorum yorum yapıyorum spam görüyor .artık gerçekten sıkıldım facebook devri kapanmış artık anladık her güzel şeyin bir sonu vardır elveda facebook artık işim olmaz senle

Nurcan özkan
Nurcan özkan - 3 yıl Önce

4 senelik hesabım çalındı yeni hesap açtım kendi kimliğimle yeni numara aldı iki sefer kapatıldı açıyorlar iki sonra kapatılıyor tekrar tek numara istiyor resmen çocuk oyuncağı oldu arkadaşlar arasında sanki ben sahteci oldum yaıklar olsun buna acil çare bulmalı facebook yetkilileri

Bulent
Bulent - 3 yıl Önce

Hesabım geri açılıyor ama sürekli şüpheli hareketler göründü diyor resme düşüyor bu neden oluyor

Melisa Güngör
Melisa Güngör - 4 yıl Önce

Aynen diğer kullanıcılar gibi bende mağdurum..2010 yılı girişli hesabım durduk yere kapatıldı ! ..kaldı ki profilimde ne siyaset ne silah ne de kötü bir gönderi yoktu ! Kime neye göre kapanıyor bu hesaplar anlamış değilim !..hadi onu da geçtik yeni hesap açıyoruz yok"şüpheli hareketler tespit ettik" ,yok efendim "yüz resmini at!",yok "hesabın kapatıldı!" şekindw sudan bahanelerle belki 20 hesap kapatıldı !...FACEBOOK yöneticileri becermiyorsanız kendinizi lağv edin siz de kurtulun bizde !

kemal güler
kemal güler - 4 yıl Önce

dalga geçiyor resmen sadece türkiyede bunu yapıyor facebook başka yerde yapamaz donunu alırlar dava açıp bu nedir a... adımı kimliğimi veriyorum tlf numaramı yine aynı belki 200 hesap açtım kapandı
ayıptır neden insanları madur ediyorsunuz amacınız ne dosyalarım kayıtlarım arkadaşlarım hepsini kaybettim ve 1 aydır face kullanamıyorum

ÖMER arslan
ÖMER arslan - 4 yıl Önce

Bu nasil iş arkadaş face kullanamiyoruz şimdide şüpheli hareketler tespit ettik çıktı yakında eşşek .. facesi yoruldum yetet bu kacinci hesap aç aç kapaniyor durduk yere

ÖMER arslan
ÖMER arslan - 4 yıl Önce

Böyle olmazki face kullanamiyoruz nasil iş bu aç aç kapaniyor yeter bıktik hesap açmaktan. Caresi cözumu yokmu bunun düzeltin şunu amk koydumun facesi hepsi o... şimdi ... hesaplarini kapatmiyonuz onların ki iyi böyle adalete

Hakan replayy Jr.
Hakan replayy Jr. - 4 yıl Önce

Bune 100 hesap açtım ikide bir supheli hesao hareketleri tespit ettik diyor

sinan
sinan - 4 yıl Önce

bune saçmalık ya ittikide bir face kapanıyor yok şüpeliymiş yok neymiş iyice cılkını çıkardınız

Ercan
Ercan - 4 yıl Önce

Abicim surekli hesap kapatiyonuz supheli hareketler tespit ettik diyor surekli bii bokuda yapamiyosaniz istifa edin

Kemal
Kemal - 4 yıl Önce

Emek hırsızları faceboku boykot edelim kimse kullanmasın ozaman belki düzelir

İbrahim
İbrahim - 4 yıl Önce

Facebook kimlik ile onayladığı hesabı 4 saat sonra tekrar kapattı

nevin kusaklioglu
nevin kusaklioglu - 4 yıl Önce

Kimliğini Doğrulaman Gerekiyor
Bir süre önce hesabınızda şüpheli hareketler tespit ettik. Bu nedenle hesabınızın güvende olduğundan emin olmak istiyoruz.
Hesabınıza tekrar erişmeniz için, birkaç adımı uygulamanıza yardımcı olacağız. Bu, Facebook'un herkes için güvenli bir yer olarak kalmasına yardımcı olur.
C
[cid:754533f9-1e89-46a5-bc35-804386d82a70] arkadaşlar bu ne oluyor engewllenmişimmi