Facebook Twitter Youtube neden açılmıyor internet neden yavaş 23 Aralık 2016

banner186

Facebook neden yavaş İnternet neden yavaş ? Twitter Youtube Facebook neden açılmıyor? Instagram Facebook çok yavaş açılıyor. Video ve fotoğraf gönderemiyorum. Video gönderme hatası 23 Aralık 2016 / 23.12.2016

Facebook Twitter Youtube neden açılmıyor internet neden yavaş 23 Aralık 2016
Müşteri Hizmetleri 23 Aralık 2016 Cuma 00:05

banner192

Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp ve internet bağlantı sorunu yaşayanlar DNS / VPN programı denyebilir. Ücretsiz VPN programı indir yükle dene. En iyi DNS adresi? 23.12.2016

İŞİD' ın yayınladığı görüntülerden dolayı şuan devlet tarafından engelleme kararı alındı. Aynı zamanda askerlerimizle alakalı videolar olduğu yönünde bir haberde geçiyor. Bu nedenden dolayı devlet tarafından geçici engelleme geldi.

Bir çok ilde Facebook, Twitter, Instagram ve İnternet yavaş çalışmakta. Özellikle WhatsApp, bazı bölgedeki mobil internet kullanıcılarında çalışmıyor. Yani erişim sorunu mobil veri bağlantısında devam etmekte. Facebook müşteri hizmetleri İŞİD, yakaladığı 4 Irak ajanın kafalarını kesti ve bu anları internette yayınladı. Ajan Hasadı adını verdikleri görüntüleri Irak Salahuddin bölgesinden çekdikleri belirtildi.

Facebook Twitter Youtube neden açılmıyor internet neden yavaş?

Facebook Twitter Youtube neden açılmıyor internet neden yavaş

Facebook neden yavaş İnternet neden yavaş erişim yasağı mı var? İnternet erişim sorunu ve WhatsApp erişim sorunu en çok Türk Telekom / Avea kullanıcılarında görülmekte. Sorunun ilk başta yurtdışı portlarından olduğu düşünülürken gerçek ortaya çıktı. BTK' dan her hangi bir resmi açıklama yapılmadı. Bu sorun için DNS ve VPN uygulamaları denenebilir.

Özellikle mobil veri bağlantısı ile WhatsApp uygulamasında sorun yaşayanlar VPN uygulaması kullanabilir. Tabi devlet VPN ile ilgili bazı yaptırımlar düşünüyor. VPN içinde ilerleyen dönemlerde bir erişim engeli gelebilir. VPN uygulaması ve DNS adresi kullanmak isteyen kullanıcılar için aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan haberlerimizi incelemenizi öneririm.

Gelen yorumlara göre bir çok ilde hala internet yavaşlığı ve Facebook Twitter Youtube giriş yapılamama sorunu devam etmekte.   

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×