FaceTime iMessage etkinleştirme ücretli mi SMS mesaj ücreti

FaceTime ve iMessage Operatörünüz, FaceTime' ı ve iMessage' ı etkinleştirmek için kullanılan SMS mesajlarını ücretlendirebilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea ücretlendirme ne kadar?

FaceTime iMessage etkinleştirme ücretli mi SMS mesaj ücreti
müşteri hizmetleri

FaceTime ve iMessage Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea SMS mesaj ücreti ne kadar? FaceTime etkinleştirme ücreti? iMessage etkinleştirme ücreti? SMS mesaj ücreti kaç lira / krş. FaceTime ve iMessage etkinleştirmeyi onaylarsam ne kadar öderim?

FaceTime ve iMessage etkinleştime ücretli mi / ücretsiz mi? FaceTime iMessage etkinleştirme ücretli mi SMS mesaj ücreti "FaceTime ve iMessage Operatörünüz, FaceTime' ı ve iMessage' ı etkinleştirmek için kullanılan SMS mesajlarını ücretlendirebilir." Cep telefonunuzun ekranına ara ara bu şekilde bir uyarı geliyorsa, eğer daha önce FaceTime ve iMessage etkinleştirmediyseniz operatörünüz (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden yurtdışı tarafına atılan her biri için 1 SMS ücreti ile ücretlendirileceksiniz. Örnek FaceTime için tahmini 60 - 180 krş mesaj ücreti faturanıza yansıyacak veya TL (kontör) düşüşü olacaktır.

FaceTime iMessage etkinleştirme ücretli mi ücretsiz mi?

FaceTime iMessage etkinleştirme ücretli mi SMS mesaj ücreti

FaceTime iMessage etkinleştirmek için SMS mesajları ücretlendirebilir

FaceTime iMessage etkinleştirme SMS mesaj ücretine dikkat! Peki bu ücretlendirme bir kereye mahsus mu yapılıyor? Evet ama nadirde olsa intternette şikayet yazan bazı kullanıcılarda birden fazla görülmüş. Öneri telefonunuza bu şekilde bir uyarı gelirse "Vazgeç" seçeneğini seçmeniz.   

FaceTime iMessage etkinleştirme ücreti

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 23:58
müşteri hizmetleri
YORUMLAR