Flash disk silinen verileri kurtarma

banner186

Flash disk silinen veriler kurtarılabilir mi ? Flash disk eski verileri kurtarma, Flash disk silinen dosyaları kurtmar, Usb silinen veriler nasıl kurtarılır ?

Flash disk silinen verileri kurtarma
Savaş Taşcıoğlu 14 Ağustos 2016 Pazar 14:25

banner192

Flash disk silinen verileri geri getirme, Flash bellek silinen dosyalar nasıl kurtarılır ? Flash disk sildiğim dosyaları geri alabilir miyim ? Flash bellek silinen veriler kurtarılabilir mi ? Flash disk silinen verileri kurtarma programı var mı ? Flash bellek silinen dosyalar nasıl kurtarılır ? Usb bellek silinen veriler nasıl kurtarılır ?

Flash belleğinizde sildiğiniz verileri geri alabilmeniz için bazı işlemler yapılabiliyor. Bazı programların yardımıyla Usb bellekleriniz üzerinden sildiğiniz dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Bugün sizlere Flash belleklerinizden silinen dosyalarınızı geri kurtarmanız için yapmanız gereken adımları anlatıyoruz. Flash bellek üzerinden silinen dosyalarınızı geri getirmek için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Flash disk silinen veriler nasıl kurtarılır ?

Flash diskleriniz de yaşanan bazı problemler, sürekli kaybolan verileriniz, yanlışlıkla silinen dosyalar gibi bu tür problemlerden dolayı sürekli sorun yaşıyorsanız. Sizler için verilerinizi geri getirebileceğiniz bir program öneriyoruz. My Flash Recovery programı, bu program sayesinde silinen veya kaybolan verileriniz kurtarma şansınız var. My Flash Recovery programı ile silinen resim, müzik, dosya, döküman veya videolarınız tüm bu verileriniz kurtarabilirsiniz.
silinen verileri kurtarma programı
Fat 16 ve Fat 32 dosya sistemlerini destekleyen bu programın kullanımı da oldukça basit. Programın iki farklı formatı bulunuyor. Birinci formatı hızlı mod bu modda çok hızlı bir şekilde dosyalarınızı tarama yaparak verilerinizi listeler. İkinci mod ise kapsamlı tarama yani derin mod özelliği bu tarama biraz daha fazla zaman alabilir. Fakat bu taramanın asıl nedeni formatlanan Usb belleklerinizdeki verilerini geri almanız için kullanılmaktadır.

Programın ücretsiz sürümünde kurtarılacak dosyaların sadece önizlemelerini sizinle paylaşıyor. Eğer dosyalarınızı tamamen kurtarmak istiyorsanız ücretli sürümünü satın almanız gerekebilir.

Flash disk silinen dosyaları kurtarma programı

My Flasy Recovery programı ile silinen dosyalarınızı kurtarma şansınız var. Ücretsiz sürüm üzerinden sadece kurtarılacak dosyaların önizlemelerini görüntüleyebildiğinizi tekrardan hatırlatalım. Eğer kurtarılacak dosyalar listelenir de satın almak isterseniz aşağıdaki linkler üzerinden dosyaları indirebilirsiniz.

Ücretsiz sürümü indirmek için My Flash Recovery resmi sitesinden ya da güvenilir sitelerden indirebilirsiniz.

My Flash Recovery programı ile dosyalarınız eğer kurtaramaz iseniz aşağıdaki GetDataBack programını da deneyebilirsiniz. GetDataBack programı ile tüm diskler üzerinden silinen dosyalarınızı kurtarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

GetDataBack programı ile tüm disklerde kurtarm işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu program sadece silinen değil, virüs kaynaklı problemler, yazılım hataları, boot kaybı gibi diğer işlemleri de gerçekleştirebiliyor.

GetDataBack programını indirmek için getdataback v303 yazarak güvenli sitelerden indirebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
nazaryasar - 1 yıl önce
telefonun kendi hafiza alanina da uygulaya biliyormuyuz?