G Suite nedir Google Apps yeni adı G Suite nasıl kullanılır

banner186

G Suite nedir? G Suite nasıl kullanılır? G Suite Business ve G Suite Premium nasıl kullanılır? G Suite hesabı nasıl açılır? G Suite hesap açma kapatma. G Suite ücretli mi ücretsiz mi?

G Suite nedir Google Apps yeni adı G Suite nasıl kullanılır
Müşteri Hizmetleri 30 Eylül 2016 Cuma 02:01

banner192

Google G Suite nedir Google Apps yeni adı G Suite mi? G Suite nasıl kullanılır? G Suite Business ve G Suite Premium nasıl kullanılır? G Suite giriş yapma. G Suite hesap açma ayarları. iPhone / Android cep telefonda kullanma. G Suite iletişim adresi. G Suite telefon numarası. Müşteri hizmetleri numarası. Türkiye için var mı?


G Suite nedir?


Google, hizmetlerini (Google Drive, Gmail, Google Play, Google+Google takvim, DokümanlarHangouts ve Google Haberler) kullanıcıların koordineli çalışması, daha kolay ve hızlı hareket etmesi için Google Apps adında hizmetini geliştirmişti. Şimdide bu hizmetin adını G Suite olarak değiştirdi.

Google, bu hizmeti hem bireysel kullanıcılar için hemde kurumsal müşterilerine sunacak. Kurumsal müşterilere G Suite Business ve G Suite premium işletme sürümlerini sunacak.

İlerleyen haftalarda yönetici konsolunda, Yardım Merkezi ve fatura kısmı sıkça kullanılan bazı bölümlerde yeni adı G Suite ve G Suite logosu ile karşılaşabilirsiniz. Google Play, Gmail, Dokümanlar, Drive ve Google takvim gibi araçları barındıran G Suite hizmeti, günlük kullanımlarınızı bir araya toplamış olacak. 

Google, aynı zamanda G Suite iletişim için destek bölümü açtı. Yardım almak için eğer yöneticiyseniz, G Suite hesabından, telefondan, e-posta ve sohbet ile 7/24 destek alabiliyorsunuz. G Suite iletişim seçeneklerine ulaşmak için yönetici hesabınız ile oturum açıp ve "Bize Ulaşın" yazısını tıklamanız yeterli. Daha fazla detaya bu adresten ulaşabilirsiniz.


G Suite nedir Google Apps yeni adı G Suite nasıl kullanılır

G Suite nedir Google Apps yeni adı G Suite nasıl kullanılır

G Suite nedir

G Suite nasıl kullanılır

G Suite telefonda kullanma

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×