Google Allo nedir? nasıl kullanılır?

banner186

Google Allo uygulaması ne zaman gelecek? Google Allo nedir? Google Allo hangi modelleri destekler? Google Allo nasıl kullanılır? Google Allo nasıl indirilir?

Google Allo nedir? nasıl kullanılır?
Savaş Taşcıoğlu 22 Ağustos 2016 Pazartesi 16:55

banner192
Google Allo uygulaması ne zaman gelecek? Google Allo nedir? Google Allo hangi modelleri destekler? Google Allo nasıl kullanılır? Google Allo nasıl indirilir? Google Allo Android, Google Allo iPhone için nasıl yüklenir?
 
Google Allo uygulamasını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Google I/O 2016 etkinliğinde basına sunmuştu. Google Allo nedir? Google Allo hangi işletim sistemlerinde kullanılacak? Google Allo nasıl kullanılır? tüm detaylar haberimizde.

Google Allo nedir Nasıl kullanılır?

Google Allo : Google Allo bir mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp, Facebook Messenger gibi uygulamalara rakip olarak üretilen bir uygulamaladır. Google Allo ile daha güvenli ve hızlı bir mesajlaşma gerçekleştirebilirsiniz. Google Asistan ile entegre uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Akıllı cevap özelliği ile uygulamada karşılaşmış olduğunuz problemleri sorarak hemen cevap alabilmeniz de mümkün. Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan mesajlaşma uygulaması Google Allo, iOS kullanıcıları içinde yayınlanacağı yönünde bilgiler mevcut. 

Cümleleriniz ile ifadelerinizi gönderebileceksiniz. Sesli bir mesajlaşmayı da destekleyen uygulama. Sizin yüksek ses veya alçak sesle gönderdiğiniz cümleleri sizi anlar gibi Fontları büyüterek veya küçülterek yada ifade simgeleri ile mesajlaşmanıza olanak sunuyor. 

Mesajlarınıza emojileri de ekleyerek daha keyifli bir mesajlaşma imkanı sunan Google Allo ile birlikte artık iki platform arasında daha yüksek güvenlikli ve farklı bir mesajlaşma sistemine geçiliyor. 
Google Allo nedir? nasıl kullanılır?

Google Allo uygulaması şuan indirilemiyor. Uygulamaya Play Store üzerinden ön kayıt bırakmak için aşağıdaki linke gidebilirsiniz. Play Store'da sadece ön kayıt alınan uygulamanın ise güvenlik düzeylerini başarılı bir şekilde geçtikten sonra yayınlanması bekleniyor. 

Google Allo ön kayıt yaptır :
play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.fireball

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×