Google Asistan nedir nasıl kullanılır?

banner186

Google Asistan nedir? Google Asistan nasıl kullanılır ne işe yarar? Google Asistan nasıl indirilir? Google Asistan nasıl yüklenir? Google Asistan ne demek? Türkiye güncellemesi Türkçe!

Google Asistan nedir nasıl kullanılır?
Müşteri Hizmetleri 14 Şubat 2017 Salı 13:10

banner192

Google Asistan uygulaması nihayet Türkiye' de yerini aldı. Daha önce farklı dillerde (ingilizce) hizmet veren uygulama artık Türkçe olarakta kullanılmakta. Yeni çıkardığı güncelleme ile performans, iyileştirme ve dil desteği yenilendi. Google Asistan APK Android indir yükle dene!

Google Asistan nedir?

Google Asistan nedir? Google Now, Google' nin geliştirdiği yapay zekalı yeni asistanın adı. Asistan uygulaması ile hayatınızı kolaylaştıracak ipuçlar ve kullanım seçenekleri artık cebinizde. Asistan sayesinde doğru bilgilere doğru zamanlarda erişimi sağlar. Geçmişte Türkiye için desteği yer almayan uygulamanın artık eni güncelleme ile Türkiye içinde kullanıma açıldı.

Google Asistan ile sesli arama için: Ses komutları ile arama yapılması için “Ok Google” ya da yapılmasını istediğiniz kelimeleri söylemeniz yeterli. Hızlı şekilde kişi araması, yer alan müzikleri oynatma, video oynatma ve Google aramaları hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Google Asistan nedir nasıl kullanılır?

Google Asistan nasıl indirilir? Google Asistan nasıl kullanılır?

Google Asistan uygulamasını resmi sitesi google.com/search/about/download ücretsiz indirebilirsiniz. Android cihazlar için Google Play Store ve iPhone iOS içinde App Store' den kolay şekilde yükleyebilirsiniz.

Google Asistan Kartları sayesinde ipuçları doğru zamanlarda erişimi sağlanır. Bu kartlara ulaşmak için ekrandan sağa kaydırarak bu özelliğe ulaşabilirsiniz. Uygulamanın ayarlarına ana ekrandan kaydırma yaparak seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Google Asistan nedir

Google Asistan nasıl kullanılır?

Google Asistan ne işe yarar

Google Asistan ne demek

Google Asistan özellikleri

Google Asistan indir

Google Asistan nasıl indirilir

Google Asistan nasıl yüklenir
Google Asistan indir

Google Asistan APK

Google Asistan Android

Google Asistan Android indir

Google Asistan 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×