Google Duo nedir ? nasıl kullanılır ?

banner186

Google Duo nedir? Google Duo ön kayıtlar, Google Duo, Google Duo nasıl kullanılır? Google Duo görüntülü görüşme nasıl indirilir? Google Duo ne zaman gelecek?

Google Duo nedir ? nasıl kullanılır ?
Savaş Taşcıoğlu 17 Ağustos 2016 Çarşamba 02:30

banner192
Google Duo nedir ? Google Duo ön kayıtlar, Google Duo, Google Duo nasıl kullanılır ? Google Duo görüntülü görüşme nasıl indirilir ? Google Duo ne zaman gelecek ? Google Duo hangi telefonlarda kullanılacak ? Google Duo Samsung S4, S5, S6, S7, S7 Edge, Note 7 nasıl yüklenir ? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 SE Google Duo nasıl yüklenir ?

Google Duo nedir ?

Google Duo, Google'ın geliştirmiş olduğu bir görüntülü görüşme uygulamasıdır. Önümüzdeki haftalarda uygulamanın indirilebilecek. Şuan için sadece Google Play Store üzerinden ön kayıtlar yapılabilmektedir. Google Duo uygulamasının henüz çıkış tarihi belli olmasada şimdiden birçok kullanıcın merak ettiği bir uygulama. App Store ve Google Play Store üzerinden Google Duo indirilebilecek. Her kullanıcıya açık olan program, sade,güvenilir ve eğlenceli bir program olarak dikkat çekmektedir. 
 
Hem Wi-Fi bağlantısı hemde mobil ağ üzerinden uygulamanın kullanımı mümkün. Uygulamanın en önemli özelliklerinde bir tanesi de hem iOS hemde Android kullanıcıları yüksek video kalitesinde görüntülü görüşme yapabilecekler. 

Google duo nasıl indilir
 

Google Duo nasıl kullanılır ?

Google Duo uygulamasının kullanımın basit olduğu yönünde Google üzerinden de bilgiler verilmişti. Uygulamayı yüklediğinizde rehberiniz üzerinden istediğiniz kişi ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulama hem iOS hemde Android üzerinden ücretsiz olarak indirileceği için bir çok kullanıcı uygulamayı indirecektir. iPhone kullanıcıları bilindiği gibi Android kullanıcıları ile görüntülü görüşme yapamıyorlardı. Aynı şekilde Android kullanıcıları da iPhone kullanıcıları ile ama artık Google Duo sayesinde herkes birbiriyle ücretsiz bir şekilde görüntülü görüşme yapabilecek. Uygulamanın her iki işletim sistemini de desteklemesi kullanıcı sayısını ister istemez artıracaktır. Uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden indirdikten sonra açarak arama yapabilmeniz mümkün. Uygulama resmi olarak yayınlandığında, birebir test ettikten sonra sizlerle tekrar paylaşacağız. 

Google Duo ios

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Onur - 1 yıl önce
Apk olarak suan indirebilirsiniz arayan buluyo ;)