Google+ Plus kapanıyor mu?

Google+ kapatılıyor! Google' un hizmeti Google Plus kapanıyor. Bazı güvenlik açıklarıyla gündemde olan Plus Google kapatılma kararı alındı. Uyarı olarak Nisan 2019 fotoğraflar silinecek.

Google+ Plus kapanıyor mu?
müşteri hizmetleri

Google+, Facebook, Instagram veya Twitter gibi önemli sosyal ağlara rakip olabilmek için bazu değişimlere gitsede yapılan çalışmalar nafile olmuştu. Google' nin bu hizmeti daha çok SEO odaklı kullanıldı. Bunun üstüne çıkamayan Google aktif kullanılmayan bir ağı sonlandırma kararı aldı. 

Güvenlik açıklarıyla gündemde yerini alan Google Plus kapatılma kararı alındı. Kapatılma kararının güvenlik açıklarıyla gündeme gelmesi olduğu ileri sürüldü. Bize görede bir türlü popüler olamamasından kaynaklı. Daha önce de çok sayıda Google hizmeti pek kullanılmadığından kapatılmıştı. 

Google+ Plus kapanıyor mu?

Google+ silinmeden verilerinizi alın!

Google+ 2 Nisan 2019 kapanıyor! Resmi blog'un da açıklama yapan Google bu tarih itibariyle Google+ hesabı olanların videoları ve fotoğrafları dahil tüm verilerin silineceği, isteyen kullanıcılarında önemli verilerinin yedeğini almaları önerildi.

Google+ paylaşımlar silinmeden önce Mart' ın 7'sinde önemli güvenlik açığının kapatılacağı belirtildi. Google bu tarihle birlikte de tüm Google Plus hizmetlerini durduracak.

Google+ iş hesaplarına açık olacak. G Suite kullanıcıları için bu hizmeti devam ettirme kararı alan şirket bu hizmetini iş dünyası için geliştirmeye devam edeceğini de açıklayalım. Teknoloji haberleri!

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
hulya
hulya - 2 yıl Önce

KOSGEB aracılığıyla Denizbank dan kredi çektim. 4. Taksitimi öderken 2 seferde hesabıma gönderdim. Ancak Denizbank kart işletim ücreti adı altında benden 150 TL para kesti. Oysaki kartını tek sefer bile kullanmadım. İki ayrı seferde ödediğim taksitten gününden önce ödenmesine rağmen kart işletim ücreti alındı. Denizbank kullanan esnaflar lütfen dikkatli olun. Zorla alınan para insanın miğdesini bulandırır. Şimdi Tüketici Mahkemesi'ne vermeyi düşünüyorum. Ben yandım siz yanmayın. Bu bankada müşteri temsilcileri bile yetkiye sahip değil bana şöyle bir teklif bile yapıldı. Bizim kartı kullanarak her ay 500 TL harcayın size çıkartdığmız 150 TL'yi almayalım. Dendi. Oysaki ben onların kartını hiç kullanmadığım halde bu para çıktı. Herkes dikkatli olsun. Banka olduğu için tüm yasalar benden yana diyorlar ve zorla alıyorlar

Kivircikli
Kivircikli - 2 yıl Önce

Google drive, map ya da fotograflar kapanmiyordur ama degil mi?

Veriler
Veriler @Kivircikli - 2 yıl Önce

Sadece Google+ olanlar.

Teknoloji haberleri