Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri

Honor, adını çok duyduğumuz cep telefonu üreticisi Huawei nihayet Türkiye’ de resmi distribütörünü belirledi. Dora şirketi ile anlaştı. Honor hem tasarı hemde güçlü donanım özelliği ile çok iddialı bir marka.

Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri
banner192

Çin' in büyüklerinden olan akıllı cihaz üreticisi Honor, Türkiye için distribütör anlaşmasını yaptı. Artık resmen Türkiye' de yerini aldı.

Honor, distribütörlük için Dora ile anlaştı. Alanında çok tecrübeli olan Dora, çok sayıda markanında distribütörlüğünü yapıyor.

Dora, uzun yıllardır bir çok markaya hizmet vermekte. Güçlü kadrosuyla ve tecrübeli satış ekibi ile adından söz ettiren bir şirket oldu. 2004 Yılında beri Türkiye' de hizmet vermekte.

facebook müşteri hizmetleri
Honor, 2013 yılında kuruldu. Kısa sürede akıllı cihaz pazarından büyük bir pay aldı. 74 Ülkede yer aldı. Hem genç kadroya hemde yeniliğe açık bir vizyona sahip şirketin Türkiye pazarında büyük rol alması bekleniyor.

Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri

Honor müşteri hizmetleri için!

Türkiye distribütörü ile artık resmi servis ağıda genişleyecek. Honer Türkiye yetkili servisleri ve satış noktaları hızla yayılması bekleniyor. Honer müşteri hizmetleri, Honer destek hattı ve yetkili servis telefon numarası için Dora ile iletişime geçebilirsiniz. Honor resmi web sitesi hihonor. com

Dünya genelinde çok yüksek satış rakamına ulaşan Honor, Türkiye pazarında da umdiğini bulabilecek mi? 

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR TURAN ÜSTÜN
YAŞAR TURAN ÜSTÜN - 3 ay Önce

SAMSUNG Account ŞİFREMİ UNUTTUM