IFA 2016 tanıtılacak cihazlar IFA nedir?

IFA nedir? IFA ile tanıtılacak cihazlar neler? Yeni cep telefonları, yeni tabletler, yeni televizyonlar ve sanal gerçeklik gözlükleri etkinlikte yer alması bekleniyor.

IFA 2016 tanıtılacak cihazlar IFA nedir?
müşteri hizmetleri

IFA teknoloji fuarı, teknoloji severlerle Eylül 2016' da buluşuyor. Teknoloji fuarında Samsung, LG, Sony, Xiaomi, Huawei ve Asus gibi markalar gövde gösterisi yapacaklar.

IFA nedir? Teknoloji fuarlarının en büyüklerinden biri olan IFA, 2016 yılı etkinliğini Eylül ayında Berlin' de büyük bir etkinlikle düzenlenecek. IFA 2016 ile berakla beklenen cihazların tanıtımı yapılacak.

Bu cihazlardan bazıları ise Asus' un yeni ZenWatch modeli, yeni tabletler, yeni monitörler, sanal gerçeklik gözlükleri, yeni 3D görüntü teknolojileri, navigasyonlar, mobil cihazlar, akıllı televizyonlar, Microsoft cihazlar, HTC Desire 10 Lifestyle ve 10 Pro.

IFA 2016 tanıtılacak cihazlar IFA nedir?

IFA 2016 tanıtılacak cihazlar

IFA 2016 fuarında dünyanın en büyük teknoloji şirketleri yer alacak. Bunlardan Huawei, LG, Xiaomi, Sony ve Samsung gibi devlerinde sahnede olacağını belirtelim. 

Fuara ülkemizden de katılım olması bekleniyor. Önemli teknoloji şirketlerin ve basın kuruluşlarınında fuarı canlı olarak yayınlaması bekleniyor. Bakalım yeni mobil cihazlarda ne gibi yenilikler olacak. 

IFA fuarı, 2 Eylül ile 7 Eylül 2016 arası teknoloji severleri ağırlayacak. Fuarda bir de lüx severler için bazı cihazlarında tanıtımı yapılacak. Fuar hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için yorumlarınızı bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 00:33
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR