Instagram bad request 400 hatası nedir

Instagram' da bad request 400 hatası nedir? Instagram hesabıma giremiyorum. Instagram telefon doğrulaması istiyor kodu giriyorum bad request 400 hatası geliyor.Hesabımdan resim beğenemiyorum fotoğraf gönderemiyorum ne yapmalıyım? 400 HTTP hatası alıyorum.

Instagram bad request 400 hatası nedir
müşteri hizmetleri

Instagram uygulamasında bad request 400 hatası nedir? Instagram uygulamasında hesabıma giremiyorum telefon doğrulaması istiyor. Doğrulama da da bad request 400 hatası ekrana geliyor mu? Bunun dışında fotoğraf beğenemiyorum veya fotoğraf gönderemiyorum sorunu ile karşılaştınız mı? Bu hata spam davranış uyarısı.

Verdiğimiz bilgiler genel niteliği taşımakta. Yani kesin çözüm olamayabilir. Bu hatayla ilk defa karşılaşıyorsanız hemen başka bir cihazdan ve bilgisayardan hesabınıza giriniz.

Instagram hesabıma girmek istediğimde karşıma instagram' dan telefonumu doğrulamak için numarama kod göndermek istiyor. Instagram' dan güvenlik doğrulama kodu mesajı geliyor. Kodu giriyorum ama "Bad Request 400" hatası alıyorum. 400 Bad Request hatasından sonra instagram hesabımdan fotoğraf beğenemiyorum ve instagram hesabıma resim atamıyorum ne yapmalıyım? Diyenler için çözüm aşağıda yer almaktadır.

Instagram bad request 400 hatası nedir

Instagram bad request 400 hatası 

Instagram bad request 400 nedir? 400 bad request hatası için çözüm önerileri Instagram uygulamasından sık sık hesaba giriş yapmayı deniyorsanız, instagram şifresini sürekli yanlış girdiyseniz, farklı cihazlardan instagram hesabına kısa süre içerisinden giriş yaptıysanız, instagram kurallarına aykırı paylaşımlarda ve yorumlarda bulunduysanız, bu hatayı almış olabilirsiniz.

Instagram 400 Bad Request aldığınız hatanın anlamı: Kişi tarafından spamlı davranışlar tespit edildi. 400 Bad Request HTTP yanıt kodu alırsınız. Instagram hesabınıza giremezsiniz. Ya da paylaşımlarda sorun yaşarsınız.

Instagram bad request 400 hatası Instagram

Bad request 400 Instagram çözümü

Instagram 400 bad request çözümü nedir? Farklı telefonlarda ve bilgisayarda deneyin. İnternet bağlantısını da başka bir yerden yapınız.

Instagram hesabınıza giriş yaparken sürekli aynı telefondan giriş denemesi yaptıysanız, instagram hesabınıza başka bir telefondan ve internet bağlantısından giriş yapmayı deneyiniz.

Deneyebileceğiniz bir bilgisayar varsa instagram hesabınıza ondan giriş yapınız. Instagram hesabınıdan spam' a yol açacak hareketlerde bulunduysanız belli bir süre engellenmiş olabilirsiniz. Instagram ile iletişim için bu adresten başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook üzerinden sorun bildirimi yapabilirsiniz.

Instagram müşteri hizmetleri iletişim numarası

Yani bu www.facebook.com/help/contact/357439354283890 adresten ve www.help.instagram.com/contact/151081798582137

Instagram müşteri hizmetleri iletişim numarası, haberimizi inceleyiniz. Verilen içerikte Instagram iletişim bilgileri bulunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 03:00
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Emre
Emre - 3 yıl Önce

Mrb hic bir turlu giris yapamiyorum instggram hesapima e postami unutum yeni e postam il sifremi yenelemek istiyoru yardi.ci olabilirmisinis kulanici adim da emre_metee teni e postsm

basak
basak - 4 yıl Önce

Bad resquet 400 çıkıyor düzelirmi beklesem.ne kadar surede duzelir

Esin
Esin - 4 yıl Önce

İnstagrama giriyorum bad resguet 400 yazıyor çıkış yapılıyor şunu bi düzeltin Allah aşkına yaa

Leman
Leman - 4 yıl Önce

Instagram sayfama giremiyorum kod istiyor ama kod gelmiyor ne yapmam gerekiyor

Leman
Leman - 4 yıl Önce

Instagram sayfama giremiyorum kod istiyor ama kod gelmiyor ne yapmam lazim

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Instagrama goremiyorum e posta ve tl no hatirlamiyrm erislimiyorr kod gonder diyorumm ve kod gelmiyorr hoc bi e posta ile baglatisida yok surekli bad regueet 400 geliyorr ne yapmaliyim yardimici olun lutfen

Hakki
Hakki - 4 yıl Önce

İnstagramıma giremiyorum kod gönder diyorum ama kod gelmiyor tekrar deneyince de bad request 400 hatası veriyor ne yapmam lazım

Nefise gül
Nefise gül - 4 yıl Önce

İnstagramıma giremiyorum kod gönder diyorum ama kod gelmiyor tekrar deneyince de bad request 400 hatası veriyor ne yapmam lazım

ülkü
ülkü - 4 yıl Önce

Hesabına giriş yapmak istşyoruö