Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram şifre hatası çözümü için ne yapmalıyım? Instagram giriş yapamıyorum bağlantı hatası alıyorum nedeni nedir? şifre hatası alıyorum ve şifrem doğru ama hesabıma ulaşamıyorum.

Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor
müşteri hizmetleri

Instagram şifre hatası alıyorum çözümü nedir? Instagram giriş yapamıyorum bağlantı hatası ve Instagram şifre hatası alıyorum. Şifrem doğru ama hesabıma giriş yapamıyorum. Ya da şifre değiştir çıkmıyor yani şifre oluştur alanı yok. Bu gibi sorunlarda ilk yapacağınız farklı cihazlardan hesabınıza giriş yapmak. Birde mümkünse başka internet ağlarından deneyin. Operatör yani mobil veri bağlantısıyla da denensin.

Instagram hesabında ağ sorunu yaşıyor olabilirsiniz: Instagram’ da ağ sorunu sunucuya erişim yapılamamasından kaynaklı durum olabilir. Bu gibi sorunlar instagram' da kullanıcı adı ve şifre hatasına neden olabiliyor. Ağ sorunlarında hesabınıza erişim yapabilseniz dahi fotoğrafları, videoları kısaca paylaşımlarda sorun yaşayabilirsiniz. Bunun dışında yorum yapma ve mesaj göndermede de sorun oluşabilir. Bazı ağ sorunları internet bağlantısını yaptığınız Wi-Fi ağı kaynaklı yada mobil veri bağlantısı kaynaklı olabiliyor. İnternet sağlayıcı yurt dışı portlarında oluşan bir sorun da olabilir. Bundan dolayı anlayabilmeniz için alternatif internet bağlantılarını deneyiniz.

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası

  • Kullandığınız cep telefonu kaynaklı bir sorunda olabilir. Örnek cihazın yazılımı güncel olmaması veya instagram uygulamasının güncel olmaması kaynaklı sorun olabilir.
  • Bazen virüs kaynaklı yada cihazda yeterli alan olmaması kaynaklı erişim sorunu yaşayabilirsiniz.
  • Bunun dışında telefonun tarih ve saatin doğru olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Eğer tarih yanlışsa instagram bağlantı hatası alabilirsiniz.
  • Yukarıdaki adımları kontrol ettiyseniz ve instagram şifre hatası alıyorsanız, internet bağlantısı olan bir bilgisayardan instagram resmi sitesinden hesabınıza giriş deneyiniz.
  • Eğer erişim yapamıyorsanız, instagram şifre sıfırlama deneyiniz.
  • Instagram hesabınızda hala sorunlar yaşıyorsanız aşağıdaki adresten instagram' dan iletişime geçebilirsiniz.

Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası alıyorum: Telefonunuzda sorun olabilir mi? Baze telefonlarda görülen bir sorunla ne kullanıcı instagram uygulamasını telefonuna yükleyebiliyor ne de hesabını açabiliyor. Bu sorun için kesin ama kesin çözüm telefonu formatlama. Alternatifli bir yol var ama zahmetli olduğundan pek üzerinde durmak istemedik. Bu da data klasöründen instagram' ı silmek. Konu için bir yazı hazırladık.

Instagram' ın Türkiye' de her hangi bir yetkilisi bulunmuyor. Instagram' a sorun bildirdiğinizde her hangi bir dönüş süresi bulunmamaktadır. Instagram' da kişi engelleme yazımız Instagram kişi engelleme nasıl yapılır resimli anlatım ve Instagram şifremi unuttum instagram şifre kurtarma haberimizi inceleyebilirsiniz.

İletişim help.instagram.com/contact/151081798582137 ve sitemizden instagram iletişim şeklinde aratarak diğer adreslere ulaşabilirsiniz. Facebook üzerinden de iletişim kurmaya çalışın.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 14:38
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
salih
salih - 2 gün Önce

selamun aleyküm ben internet cafeden instagrama giriş yaptım sonra bana olağan dışı giriş tespit ettik şifre göder diyorum geliyor yazıyorum yanlış diyor kafayı yiyecem yardım edin !!

Şifre değişiminde yanlış sorunu
Şifre değişiminde yanlış sorunu @salih - 2 gün Önce

A.S

İşlemi nereden yapıyorsunuz. Birden fazla PC ve cihazdan denendi mi? Birde ücretli bir uygulama olan Parallel space deneyebilirsiniz.

Zeynep gül
Zeynep gül - 4 ay Önce

Cihazımı fabrika ayarına nasıl döndürürüm

Fabrika ayarı döndürme
Fabrika ayarı döndürme @Zeynep gül - 4 ay Önce

Telefonun modelini yazmamışsınız. İsterseniz hard reset atabilirsiniz.

Zeynep gül
Zeynep gül - 4 ay Önce

Şifrem ve kullanıcı adım doğru ama hata veriyor giremiyorum neden acaba yada nasıl düzeltirim

Fatoş
Fatoş - 5 ay Önce

Iyı akşamlar instagram uygulamasıni sildim tamamen sonra tekrar yukledim ve giriş yapmak istedim şifre mi unuttuğum için yeni şifre belirledim ve eski instagram sayfam degil girdiğim şifreyle yeni bir sayfa açıldı bi yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyor

Yanlışlıkla yeni hesap açma
Yanlışlıkla yeni hesap açma @Fatoş - 5 ay Önce

Daha önce açtığınız hesapta kullandığınız mail veya farklı bir doğrulama yöntemi dışında bir işlem yapmışsınız yeni bir hesap açmışsınız. Bu hesabı belki telefon numaranızla açmış olabilirsiniz. Yani siz yeni bir instagram hesabı açmışsınız! Eski kullanıcı adınızla şifre sıfırlama adımlarını uygulayın.

Asaf
Asaf - 7 ay Önce

İnsdaqaram kodumu nece deyise bilerem

Sadullah  ertugrul
Sadullah ertugrul - 8 ay Önce

Ahmet berkay
Ahmet berkay - 8 ay Önce

İnstagramımda bir hata var
Facebook ve tlf kodu ile giriş yapabiliyorum ancak şifremle giriş yapamıyorum
Google dan ve başka tlf lardan giriş yapılıyor
Benim tlf numdan giriş yapılmıyor hata veriyor bu neden kaynaklanıyor ve nasıl düzeltirim

Birden çok öneri var
Birden çok öneri var @Ahmet berkay - 8 ay Önce

Başka hesaplarla telefondan girilebiliyorsa cihaz fabrika ayarına döndürmek gerekiyor

Kerem
Kerem - 9 ay Önce

Instagram a bir video gonderiyordum ve yaklaşık 2 günde gönderemedi bende hesabımdan çıkış yapıp tekrar giricektim çıkış yaptığımda bir daha hesabıma giremdim hesab Instagram'da gözüküyor fakat şifre yanlış diuitt doğru olmasına rağmen hesabtan çıkış yaptım tekrar giricektim gitti hesap bi çözümü varsa yardımcı olurmusunuz

Çıkış yaptım giremiyorum
Çıkış yaptım giremiyorum @Kerem - 9 ay Önce

Şifre sıfırlamaya girip seçeneklere baktınız mı?

Irmak kılıçarslan
Irmak kılıçarslan - 9 ay Önce

Ya ben çıkış yaptim girmek istedim şfrem dogru sevgilimin hesabina girdim gurupta ben Instagram kullanocisi olarak gorunuyorum napcam ben yardim ne olur

Eylul
Eylul - 10 ay Önce

Arkadaşlar ben instagramı mı 2 kişi kullanıyorum sayfa gibi fakat arkadaşım girerken ben şifre ve kullanıcı adını doğru yazmama rağmen şifre yanlış diyor napmalıyım ağda İnternete bir sorun yok başka cihazdanda denedim

Bir hesabı aynı anda birden çok kullanım
Bir hesabı aynı anda birden çok kullanım @Eylul - 10 ay Önce

Bu şekilde kullanımda şüpheli davranışlar olarak algılanıp hesap askıya alınabilir veya kilitlenebilir...

gürsu
gürsu - 10 ay Önce

merhaba instagrama doğru şifreyle giremedim. beni hackleyecek kimse yok. hesabım çalındı mı yoksa intagram mı beni engelledi. lütfen yardımcı olun teşekkürler..

emre geyik
emre geyik - 10 ay Önce

iygünler eski şifremle istigrama giriş yapa biliyorum ama şifremi deyiştirmek istiyorum ama olmuyo eski şifre yanlış diyo ama ben girdiğim şifreyle giriş yapabiliyorum bnun nedenini öğrene bilirmiyim

Eski şifreyle giriş yapabiliyorum ama...
Eski şifreyle giriş yapabiliyorum ama... @emre geyik - 10 ay Önce

Bilgisayardan denediniz mi ya da telefonun web tarayıcısından? Hesabınıza ek güvenlik seçeneği eklerseniz sorun çözülür. Örnek telefon ekli değilse telefon numarası ekleyiniz...

Ali
Ali - 11 ay Önce

İnstagram şifremi değiştirdim 2 kere İnstagram dan çıkıp girdim sorun olmadı ama 3 üncü kez girdiğim yeni şifreme yanlış diyo nasıl girebilirim instagrama kullanı adımla şifre yenileme istegi telefonuma geliyo ama yeni şifre oluştur seyi cıkmıyo

Aziz can alma
Aziz can alma - 11 ay Önce

Şifremi unuttum nasıl alabilirim

Yusuf.eknc
Yusuf.eknc - 12 ay Önce

Sifremi unuttum göremiyorum