Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram şifre hatası çözümü için ne yapmalıyım? Instagram giriş yapamıyorum bağlantı hatası alıyorum nedeni nedir? şifre hatası alıyorum ve şifrem doğru ama hesabıma ulaşamıyorum.

Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor
banner192

Instagram şifre hatası alıyorum çözümü nedir? Instagram giriş yapamıyorum bağlantı hatası ve Instagram şifre hatası alıyorum. Şifrem doğru ama hesabıma giriş yapamıyorum. Ya da şifre değiştir çıkmıyor yani şifre oluştur alanı yok. Bu gibi sorunlarda ilk yapacağınız farklı cihazlardan hesabınıza giriş yapmak. Birde mümkünse başka internet ağlarından deneyin. Operatör yani mobil veri bağlantısıyla da denensin.

Instagram hesabında ağ sorunu yaşıyor olabilirsiniz: Instagram’ da ağ sorunu sunucuya erişim yapılamamasından kaynaklı durum olabilir. Bu gibi sorunlar instagram' da kullanıcı adı ve şifre hatasına neden olabiliyor. Ağ sorunlarında hesabınıza erişim yapabilseniz dahi fotoğrafları, videoları kısaca paylaşımlarda sorun yaşayabilirsiniz. Bunun dışında yorum yapma ve mesaj göndermede de sorun oluşabilir. Bazı ağ sorunları internet bağlantısını yaptığınız Wi-Fi ağı kaynaklı yada mobil veri bağlantısı kaynaklı olabiliyor. İnternet sağlayıcı yurt dışı portlarında oluşan bir sorun da olabilir. Bundan dolayı anlayabilmeniz için alternatif internet bağlantılarını deneyiniz.

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası

  • Kullandığınız cep telefonu kaynaklı bir sorunda olabilir. Örnek cihazın yazılımı güncel olmaması veya instagram uygulamasının güncel olmaması kaynaklı sorun olabilir.
  • Bazen virüs kaynaklı yada cihazda yeterli alan olmaması kaynaklı erişim sorunu yaşayabilirsiniz.
  • Bunun dışında telefonun tarih ve saatin doğru olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Eğer tarih yanlışsa instagram bağlantı hatası alabilirsiniz.
  • Yukarıdaki adımları kontrol ettiyseniz ve instagram şifre hatası alıyorsanız, internet bağlantısı olan bir bilgisayardan instagram resmi sitesinden hesabınıza giriş deneyiniz.
  • Eğer erişim yapamıyorsanız, instagram şifre sıfırlama deneyiniz.
  • Instagram hesabınızda hala sorunlar yaşıyorsanız aşağıdaki adresten instagram' dan iletişime geçebilirsiniz.
  • Telefondan destek almak istiyorsanız 11870 teknoloji hattını arayabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Instagram şifre hatası alıyorum Instagram açılmıyor

Instagram açılmıyor Android iPhone

Instagram şifre hatası alıyorum: Telefonunuzda sorun olabilir mi? Baze telefonlarda görülen bir sorunla ne kullanıcı instagram uygulamasını telefonuna yükleyebiliyor ne de hesabını açabiliyor. Bu sorun için kesin ama kesin çözüm telefonu formatlama. Alternatifli bir yol var ama zahmetli olduğundan pek üzerinde durmak istemedik. Bu da data klasöründen instagram' ı silmek. Konu için bir yazı hazırladık.

Instagram' ın Türkiye' de her hangi bir yetkilisi bulunmuyor. Instagram' a sorun bildirdiğinizde her hangi bir dönüş süresi bulunmamaktadır. Instagram' da kişi engelleme yazımız Instagram kişi engelleme nasıl yapılır resimli anlatım ve Instagram şifremi unuttum instagram şifre kurtarma haberimizi inceleyebilirsiniz.

İletişim help.instagram.com/contact/151081798582137 ve sitemizden instagram iletişim şeklinde aratarak diğer adreslere ulaşabilirsiniz. Facebook üzerinden de iletişim kurmaya çalışın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eylul
Eylul - 3 gün Önce

Arkadaşlar ben instagramı mı 2 kişi kullanıyorum sayfa gibi fakat arkadaşım girerken ben şifre ve kullanıcı adını doğru yazmama rağmen şifre yanlış diyor napmalıyım ağda İnternete bir sorun yok başka cihazdanda denedim

Bir hesabı aynı anda birden çok kullanım
Bir hesabı aynı anda birden çok kullanım @Eylul - 3 gün Önce

Bu şekilde kullanımda şüpheli davranışlar olarak algılanıp hesap askıya alınabilir veya kilitlenebilir...

gürsu
gürsu - 1 hafta Önce

merhaba instagrama doğru şifreyle giremedim. beni hackleyecek kimse yok. hesabım çalındı mı yoksa intagram mı beni engelledi. lütfen yardımcı olun teşekkürler..

emre geyik
emre geyik - 2 hafta Önce

iygünler eski şifremle istigrama giriş yapa biliyorum ama şifremi deyiştirmek istiyorum ama olmuyo eski şifre yanlış diyo ama ben girdiğim şifreyle giriş yapabiliyorum bnun nedenini öğrene bilirmiyim

Eski şifreyle giriş yapabiliyorum ama...
Eski şifreyle giriş yapabiliyorum ama... @emre geyik - 2 hafta Önce

Bilgisayardan denediniz mi ya da telefonun web tarayıcısından? Hesabınıza ek güvenlik seçeneği eklerseniz sorun çözülür. Örnek telefon ekli değilse telefon numarası ekleyiniz...

Ali
Ali - 1 ay Önce

İnstagram şifremi değiştirdim 2 kere İnstagram dan çıkıp girdim sorun olmadı ama 3 üncü kez girdiğim yeni şifreme yanlış diyo nasıl girebilirim instagrama kullanı adımla şifre yenileme istegi telefonuma geliyo ama yeni şifre oluştur seyi cıkmıyo

Aziz can alma
Aziz can alma - 1 ay Önce

Şifremi unuttum nasıl alabilirim

Yusuf.eknc
Yusuf.eknc - 2 ay Önce

Sifremi unuttum göremiyorum

zelalpolat
zelalpolat - 2 ay Önce

şifrem doğru giriyorum ama yanlış diyor

Süleyman Vural
Süleyman Vural - 3 ay Önce

Instagramda eski başkanına erişemiyorum vursuleyman1956... resimli profilini e nasıl uladirim

halilm murat
halilm murat - 3 ay Önce

instegaramdan epostaya şifre değiştirme sayfsa geliyo ve geçerli değil diye yazı geliyor yardım eder misiniz

Nevzat
Nevzat - 3 ay Önce

Şifremi dogru giriyom ama isteginizle olgili bi sorun oluştu diyor

Burak
Burak - 3 ay Önce

Hesabim kendi kendine sifreyi degistirmis facebook bagli degildi hesabima telefon numaram kayitliydi giriyorum kabul etmiyor telfn numarasinida degistirmis

Ela demir
Ela demir - 3 ay Önce

Instagram kullanici adimi biliyorum fakt sifre yanlis diyor yeni sifte talep ettim giris baglantisi gonderdi telefonuma tikladim ama girmiyor instagrama nedeni ne olabilir acil yardim

Ali
Ali - 4 ay Önce

Istagramda fotograf paylasamiyorum

Doğukan
Doğukan - 4 ay Önce

Şifremi unuttu e posta ve telefon face ile yenile diyorum yenileme yeri geliyor sifreyi giriyorum isteginizle ilgili bi sorun oluştu diyo her seferinde yeni sifre yapamiyorum yardim edebilirmisiniz ??

ben onu seviyom
ben onu seviyom - 4 ay Önce

begenin arkaaşklar