İnternet bağlantısı yok Türk Telekom Vodafone Turkcell

İnternet bağlantısı yok Türk Telekom / TTnet/ Avea, Vodafone, Turkcell, Superonline, TürkNet, Doping ve Biri ADSL internet erişimi bulunmuyor. İnternet neden yok? Sorun nedir?

İnternet bağlantısı yok Türk Telekom Vodafone Turkcell
müşteri hizmetleri
Türkiye genelinde Türk Telekom / TTnet / Avea, Superonline, Doping, Biri ADSL, TürkNet, Vodafone ve Turkcell mobil ve ADSL internet bağlantılarında erişim sorunu oluştu. İnternet bağlantısı neden yok? İnternet ne zaman gelecek?

İnternet bağlantı sorunu mobil hariç çözüldü. Ama hala mobil cihazlarda internet erişimi bulunmuyor.

Sorunla ilgili operatörlerini (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom) arayan mobil kullanıcıları, müşteri hizmetleri ile görüşme yapamıyor. Çağrı merkezlerine ulaşmak çok zor.

Operatör müşteri hizmetlerinde oluşan yoğunluktan dolayı sanırım müşteri temsilcileri çağrıları karşılayamıyorlar. Malum bugün de pazar çalışan sayısı az olsa gerek. 

Türkiye genelinde görülen bu sorun kafalarda farklı soruların oluşmasına neden oldu. Zor olsa da müşteri hizmetlerine ulaştığınızda, sorun için ekiplerimiz gerekli çalışmaları sürdürüyor cevabını alacaksınız.

Kısaca çağrı merkezi sorunun ne olduğundan bi haberler.

İnternet erişimi ne zaman gelecek? Net bilgi yok. Ama ADSL bağlantıları yeni geldi. Mobil yönünde çalışmaları devam ediyormuş.


İnternet bağlantısı yok Türk Telekom Vodafone Turkcell Superonline TürkNet Doping 


İnternet bağlantısı yok Türk Telekom Vodafone Turkcell
Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2016, 12:45