İnternet neden yavaş? İnternet çok yavaşladı.

banner186

İnternet neden yavaş? İnternet çok yavaşladı çözümü nedir? İnternete giremiyorum ve videolar açılmıyor. Twitter ve Youtube açılmıyor. İnternet bağlantı sorunu için çözümü!

İnternet neden yavaş? İnternet çok yavaşladı.
Müşteri Hizmetleri 24 Aralık 2016 Cumartesi 12:50

banner192

İnternet erişim sorunu için ne yapmalıyım? İnternet neden çok yavaş? Video neden açılmıyor? Film izlerken duraklıyor? VPN programı kullanmalı mıyım? En iyi VPN programı / en iyi cep telefonu uygulaması hangisi? Android, iPhone, Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10

22 Aralık 2016 gece saatlerinde başlayan erişim engeli ve internet yavaşlama sorunu hala devam etmekte. Şuan Twitter ve Youtube' ye erişim yapılamıyor. 22:00'dan itibaren kullanıcılar Facebook, Twitter ve Youtube'a giriş sorunu yaşadı. Ayrıca ''internet neden yavaş'' sorusu da sıkça sorulmaya başladı.

Peki Twitter'a neden girilmiyor?

İnternet neden yavaşladı. İnternet neden yavaş? İnternet çok yavaşladı. Milyonlarca internet kullanıcısı internet neden yavaş hala sorusunu soruyor. Çok sayıda kullanıcı DNS ve VPN programı ile sorunu çözmeye çalışıyor. Son yıllarda görülen olaylardan dolayı ara ara bu şekilde erişim engelleri yapılmakta. Amaç Türkiye' de bir kaos oluşumunu önlemek.  

Youtube Twitter neden açılmıyor?

Youtube Twitter VPN ile nasıl girilir? Erişim engeli ve internet yavaşlığı ile ilgili BTK tarafından her hangi bir açıklama yapılmadı. Sorun için genel görüş IŞİD' in video paylaşımı ve sosyal medya' da yapılan paylaşımlar. Facebook ve WhatsApp' da görülen sorun çözülürken, Youtube ve Twitter' da hala sorun devam etmektedir. İnternet erişim sorunu içinde sosyal medya engeli nedeniyle devam etmekte. 11870 Teknoloji hattından yardım alabilirsiniz.

İnternet yavaş çözümü nedir?

Devlet tarafından yapılan yavaşlık sorunu tahnini pazartesine kadar devam edebilir. Çözümü için VPN programları gerekiyor. Tahmini DNS adresleri sorunu çözmeyecek. Aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan en iyi VPN programları haberimizi incelemenizi öneririz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Burak - 1 yıl önce
Bıktım ya şu devletin yaptığı işe bak ...