iPhone 8 ile General Mobile GM 9 Pro karşılaştırması

Apple' ın iPhone 8 ile General Mobile' ın GM 9 Pro cep telefonu karşılaştırılmış tablosunu paylaştık. Fiyatlarını karşılaştırdığınızda çok düşünmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

iPhone 8 ile General Mobile GM 9 Pro karşılaştırması
müşteri hizmetleri

iPhone 8 ve General Mobile GM 9 Pro karşılaştırmasına epey' dan inceledik. Tabloyu paylaşmadan önce fiyat farkını yazıp ondan sonra inceleyelim. Fiyat karşılaştırması 64 GB olarak belirtelim. iPhone 4500-5000 TL ve GM 9 Pro fiyatı ise 2550-2700 TL arasında. Hangisi daha iyi!

Son bir kaç aydır milli ürünlerin ön plana çıkmasıyla General Mobile Türkiye' de dikkatleri üzerine çekti. 

İki telefonun ön planda olan farklılıkları ekran boyutu, çözünürlük, RAM, işlemci ve batarya değeri. Hadi aşağıdaki görsellere bir bakalım...

iPhone 8 ile GM 9 Pro karşılaştırması

iPhone 8 ile General Mobile GM 9 Pro karşılaştırması

Kıyaslama tablosuna göre General Mobile GM 9 Pro biraz daha iyi olduğu görülmekte. iPhone 8 Plus karşılaştırmasında ise GM 9 Pro biraz geride görülmekte. Ama fiyat karşılaştırmasına baktığınızda neredeyse iki tane GM 9 Pro alabiliyorsunuz.

iPhone 8 ile General Mobile GM 9 Pro karşılaştırmasıiPhone 8 ve GM 9 Pro karşılaştırmasıGeneral Mobile GM 9 Pro özellikleriiPhone 8 özellikleriiPhone 8 ile GM 9 Pro karşılaştırması

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 13:19
müşteri hizmetleri