iPhone 8 ve Galaxy Note 8 boyut karşılaştırması

banner186

Apple' nin iPhone 8 ve Samsung' un Note 8 modeli bu yıl çok merak edilen telefon modellerinin arasında yer alamaya devam ediyor. Yeni bir görselde her iki modelin net görüntüsü ortaya çıktı.

iPhone 8 ve Galaxy Note 8 boyut karşılaştırması
Müşteri Hizmetleri 31 Temmuz 2017 Pazartesi 11:42

banner192

Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 8 ve Galaxy Note 8 modelleri görüntülendi. Çin' in gözde sosyal paylaşım sitesi Weibo' da paylaşılan görselde Note 8, iPhone 8' den baya bir büyük olduğu görülmekte.

Eğer çıkarsa 2017 yılının en iyi telefonları arasında yerini alması beklenen iPhone 8 ve onun takip eden Note 8 büyük ekranları ve azıcık çerçeveli görüntüleri sızdırıldı.Son görüntülerde daha önce den görüntülenen iPhone 8 ve Note 8 görselleri ile uyumlu olması gerçeklik oranının yüksek olduğunu göstermekte.  

Samsung, bu yıla Galaxy S8 ile damgasını vurdu. Hatta son açıklanan kar oranı ile S8 ile büyük bir başarıya imza attığı görülmekte. Samsung, S8' de kullandığı Infinity Display paneli, şimdide Note 8' de kullanacak. 

Apple' nin iPhone 8 modelinin ön paneline baktığımızda ekran boyuru 5.8 inç, ince bir çerçeve ve 18:9 en - boy oranına sahip olduğu anlaşılmakta. Aynı zamanda üst bölümde yer alan sensörler ve kamera hariç neredeyse tamamen ekrandan oluşmakta.

iPhone 8 ve Galaxy Note 8 boyutları

iPhone 8 ve Galaxy Note 8 boyut karşılaştırması

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
İphone 8 - 8 ay önce
Bi çıkmadı gitti