Oppo T1 fiyatı özellikleri çok iddialı olacak

Oppo' nın yeni telefon modeli T1 yavaş yavaş belli oluyor. Yaklaşık Oppo T1 fiyatı ve Oppo T1 özellikleri yazılarımıza şekillenmeye devam edecek. Hadi şimdi inceleyelim!

Oppo T1 fiyatı özellikleri çok iddialı olacak
müşteri hizmetleri

Oppo T1 son zamanlarda akıllı telefon piyasası bir hayli hareketli. Çünkü artan alternatifler arasında markalar öne çıkmak adına birçok yenilikler sunarak kullanıcıları cezbetmeye çalışıyorlar. Oppo markası bunlardan biri ve yakında yeni bir amiral gemisi modeli sunarak kullanıcıları kendine çekmeye çalışacak. Oppo T1 adını taşıyacak olan bu model dikkat çekici donanıma ve tasarım detaylarına sahip olacak.

Oppo amiral gemisi olacak modelinde çentiksiz ekrana yer vereceğini açıkladı. Telefonun hoparlörü cihazın üst tarafında ve çizgi şeklinde olacağı belirtiliyor.

Telefonun sızdırılan görselinde herhangi bir ön kamerası görünmüyor. Bu detay açılabilir yapıda bir ön kamera olacağını düşündürüyor.

Net olmayan Oppo T1 özellikleri

Telefonun 6,39 inçlik OLED teknolojisi kullanağı belirtilen bir diğer detay. 

Cihazda ön kameranın 12 MP çözünürlük ve yapay zeka desteği sunacağı açıklandı. Telefonun arka kısmında yer alan 48 MP çözünürlükte ve ön kamera gibi yapay zeka destekli olacağı tahmin ediliyor

İşlem gücünü Qualcomm’un snapdragon 855 işlemcisinden alması bekleniyor. Bu da gözle görülür derecede daha iyi bir performansı olacağını gösteriyor.

Hafıza tarafında telefonda 8 GB ram hafızası olacak olan bu model 128 GB gibi hatırı sayılır bir dahili depolama alanı sunacak.

Oppo T1 telefonunda kameralarda “süper gece modu” ve makro çekim için iki ayrı çekim modu olacağı belirtiliyor. Yani çekim kalitesi açısından iyi imkanlar sunacak Telefonun oyunlarda stabil olacağı belirtiliyor.

Oppo T1 fiyatı özellikleri çok iddialı olacak

Beklenen Oppo T1 fiyatı 

Oppo T1 6GB fiyatı (depolama 64) 372 dolar, Oppo T1 RAM 6 ve depolama128 olan 416 dolar ve RAM 8 GB fiyatı ise 461 dolara satışa çıkabilir. Tabi bölgelere göre fiyatlar değişiebilir.

müşteri hizmetleri