ÖSYM mobil uygulaması indir

banner186

Ösym mobil uygulaması ne işe yarar ? Ösym mobil uygulaması nasıl indirilir ? Android ÖSYM mobil uygulaması indir iPhone Osym Mobil uygulaması nasıl indirilir ?

ÖSYM mobil uygulaması indir
Savaş Taşcıoğlu 11 Ağustos 2016 Perşembe 19:25

banner192

ÖSYM mobil uygulaması nasıl çalışır ? ÖSYM mobil uygulaması nasıl indirilir ? ÖSYM mobil android indir. ÖSYM mobil iPhone indir. iPhone ÖSYM mobil uygulaması nasıl indirilir ? Android ÖSYM mobil uygulaması nasıl indirilir ? KPSS uygulaması var mı?

Ösym, T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nin hem android hemde iOS marketlerinden indirilebilen uygulamayı inceliyoruz. Osym Mobil uygulaması ile birçok işlemi Osym merkezlerine gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. 

* ÖSYS sonuçlarını öğrenebilirsiniz. 
* LYS - YGS yerleşirme puanlarını ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz.
* Sınava giriş yerlerinizi harita üzerinden kontrol edebilirsiniz. 
* Sınav giriş yerlerinizi görüntüleyebilirsiniz. 
* Bu zamana kadar giriş yaptığınız bütün sınav sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. 


 

ÖSYM Mobil uygulaması ile neler yapılabilir ? 

ÖSYM mobil uygulaması indir

Ösym Mobil uygulamasının indirilmeside yüklenmesi de basit bir işlem. Uygulamanın şuanda birçok kullanıcı mevcut, geliştirici tarafından sürekli yeni güncellemeler de yayınlanmaktadır. Uygulamaya giriş yapmak için TC kimlik numaranız ve AİS şifrenizin olması yeterli olacaktır. 

Ösym Mobil uygulaması nasıl indirilir ? 

iOS kullanıcıları için;
itunes.apple.com/tr/app/osym-mobil/id1046300695?mt=8 sitesi üzerinden indirme yapabilirler. Yada App Store'ye giriş yaptıktan sonra, arama kutucuğuna Osym Mobil yazdıklarında aramalarda gelen uygulamayı seçerek yükle butonuna tıklamaları yeterli olacaktır. Android kullanıcıları için;
play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.osym.osymmobil&hl=tr sitesine giriş yaptıktan sonra yükleme yapabilirler. Yada Google Play Store uygulamasına giriş yaparak Osym Mobil olarak arama yaptıklarında gelen ilk uygulamayı yüklemeleri yeterli olacaktır. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
irfan - 1 yıl önce
merhaba ben manisa akhisardan irfan 55 yas 169 boy bayan arkadas ariyorum