PayPal Türkiye' ye tekrar geri geliyor

banner186

Paypal Türkiye' ye tekrar geri mi dönüyor? Paypal ne zaman tekrar Türkiye' de hizmete girecek? PayPal Türkiye' ye tekrar geri geliyor acaba ne zaman?

PayPal Türkiye' ye tekrar geri geliyor
Müşteri Hizmetleri 02 Eylül 2016 Cuma 18:46

banner192

PayPal Türkiye' ye tekrar geri geliyor. BDDK tarafından lisans başvurusu red edilen Paypal, Türkiye için düzenlemeleri yapıyor. 2017 Yılında dönüş yapabilir.

Paypal, Türkiye yasalarına uymaması, vergi ödememesi ve işlemlerin Türk serverları üzerinden yapmaması nedeniyle Haziran' da lisansı iptal edildi. BDDK, Paypal' ın üzerine düşeni yapması şartıyla tekrar hizmetlerine devam edebileceğini açıklamıştı. Paypal' ın kapanması ile ilgili detaylara Paypal Türkiye kapanıyor haberimizden ulaşabilirsiniz.
 

PayPal Türkiye' ye tekrar geri geliyor

PayPal Türkiye' ye tekrar geri geliyor


PayPal, Türkiye hizmeti kapatıldığından beri gerekli düzenlemeleri yaptığının mesajını vermişti. Cross Border, 2017 yılında serverların Türkiye' ye taşınacağını açıkladı. Gerekli düzenlemelerinde yapılacağını belirten Paypal, sorun çıkmazsa tahmini gelecek yıl Türkiye' de hizmete tekrar açılacak.


Paypal Türkiye hizmetinin kapatılması açıklaması


PayPal Türkiye’ de hizmetini neden durdurdu? Türkiye’ ye ödeme faaliyetleri için yaptığımız lisans başvurusu BDDK tarafından red edildi. Bundan dolayı Palypal faaliyetlerini durdurmak zorundaydı. Gelecekte Paypal, Türkiye müşterileri için yeniden hizmet verebilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıp tekrar lisans başvurusu yapacaktır.
 

PayPal Türkiye' ye tekrar geri geliyor

Paypal' ın üzerine düşeni yapması hem Türkiye devletini, hemde Türkiye kullanıcılarını memnun edecektir.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×