Samsung Smart Tv kablosuz bağlantı nasıl yapılır?

banner186

Samsung Smart Tv kablosuz bağlantı nasıl yapılır? Samsung UHD 4K kablosuz bağlantı ayarları? Samsung televizyon kablosuz bağlantı ayarları?

Samsung Smart Tv kablosuz bağlantı nasıl yapılır?
Savaş Taşcıoğlu 24 Ağustos 2016 Çarşamba 18:55

banner192
Samsung Smart Tv kablosuz bağlantı nasıl yapılır? Samsung UHD 4K kablosuz bağlantı ayarları? Samsung televizyon kablosuz bağlantı ayarları? Samsung UHD 4K Tv internet bağlantısı nasıl yapılır? Samsung UH8500 kablosuz bağlantı nasıl yapılır?

Samsung UHD kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır? Smart Tv üzerinden kablosuz ağa nasıl bağlanılır? Samsung 4K Smart Tv'ler kablosuz ağa nasıl bağlanır resimli bir şekilde anlatıyoruz. Samsung Smart Tv'lerde kablosuz ağ bağlantısı ile ilgili tüm detaylar haberimizde. 
 

Samsung Smart Tv Kablosuz Ağ bağlantısı nasıl yapılır?

Samsung UHD 4K Tv'ler de kablosuz ağa bağlantı yapılarak internet erişimi yapabilirsiniz. Kablosuz ağa bağlantı kurmadan önce bağlanacağınız kablosuz ağ adı ve şifrenizi öğrenmelisiniz. Smart Tv'lerde artık bilgisayar gibi birçok uygulama ve web tarayıcıları yer almaktadır. Yada kullanıcılar Wireless üzerinden bağlantı kurarak film, video izleme gibi işlemleri daha hızlı gerçekleştirmek için kablosuz bağlantıyı kullanmaktadırlar. Artık Smart Tv'lerde Skype, Facebook, Twitter, Youtube gibi uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamaları kullanabilmek için ise internet erişimi gerekmektedir. 


Samsung Smart Tv'ler üzerinden kablosuz ağa bağlanmak için öncelikle kumandadan Menü tuşuna basınız. 


Samsung smart tv kablosuz bağlantı
sekmesine giriş yapıyoruz. 
Samsung 4K kablosuz bağlantı
Ağ ayarları sekmesine giriş yapıyoruz. 
Samsung uh8500 kablosuz bağlantı
Ağ türüKablosuz olarak belirliyoruz.
Samsung UHD kablosuz ayarları
Bağlanacağınız kablosuz ağı seçiniz. 
Samsung smart tv kablosuz bağlantı nasıl yapılır
Bağlantı kuracağınız ağın şifresiniz giriş yapıyoruz. 
smart tv kablosuz bağlantı ayarları
Şifrenizi de yazdıktan sonra aşağıdaki ekrana ulaşacaksınız. İnternete bağlandınız yazısını gördüğünüzde, kurulum tamamlanmış demektir. 
Samsung smart Tv internet ayarları

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×