Samsung UHD 4K Ağ bağlantı sorunlarını görüntüleme

banner186

Samsung UHD 4K Ağ internet bağlantı sorununu kontrol etme. Samsung televizyonda ağ ayarları nasıl yapılır? Samsung UHD 8500 ağ bağlantı ayarları nasıl görüntülenir? IP bağlantı sorunları kopma sorunu.

Samsung UHD 4K Ağ bağlantı sorunlarını görüntüleme
Savaş Taşcıoğlu 06 Ekim 2016 Perşembe 15:48

banner192
Samsung UHD 4K Ağ durumu görüntüleme, Samsung 4K Tv ağ ayarları nasıl yapılır? Samsung UHD 8500 ağ durumu ayarları nasıl görüntülenir? Samsung Smart Tv Ağ ayarları nasıl yapılır?

Samsung 4K UHD Tv'lerde ağ durumunu görüntüleyerek, bağlantınızda bir sorun var mı yok mu kontrol edebilirsiniz? Ağ durumu ile ağa bağlı olup olmadığınızı veya bağlantınızda kopma var mı yok mu görüntülenir? Samsung'un 4K UHD HU8500 ağ durumu nasıl görüntülenir? gibi tüm sorularınız cevabı makalemizde.
 

Samsung UHD 4K Tv Ağ durumu görüntüleme

Samsung'un Led ekranlı UHD 4K Tv'si üzerinden ağ durumunu kontrol ederek bağlantı ayarlarınıza ulaşabilirsiniz. 65'' ekranı ve 1920X1080 çözünürlük sunan Led ekranlı UHD Tv ile Samsung Web tarayıcısı, Samsung Skype uygulamasını kullanırken daha net görüntüler elde edebilirsiniz. Yerleşik kablosuz bağlantısı ile daha hızlı ve kolay internet bağlantısı yapabilmek mümkün. 

Samsung UHD 4K Tv ile Ağ durumunu görüntülemek için öncelike kumanda üzerinden Menü tuşuna basmanız gerekiyor. 
Samsung UHD 4K Ağ bağlantı sorunlarını görüntüleme

sekmesine giriş yapıyoruz. 
Ağ durumu samsung smart tv

Ağ durumu sekmesine giriş yapıyoruz. 
Samsung UHD 4K ağ ayarları
Ağ durumuna giriş yaptığınızda ağ bağlantınız ile ilgili bir sorun var mı yok mu görüntüleyebilirsiniz. Ağ bağlantınız ile ilgili kopmalar veya Tv'nin almış olduğu iP adresini görüntüleyebilirsiniz. 


Samsung UHD 4K Ağ bağlantı sorunlarını görüntüleme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×