Silinen dosyaları kurtarma geri getirme programı Android iPhone

Silinenleri kurtarmak ve geri getirmek için öneride çok program bulunuyor. Bunlardan biri Disk Drill nasıl kullanıldığını kısa bir açıklamayla göstermek istedik.

Silinen dosyaları kurtarma geri getirme programı Android iPhone
müşteri hizmetleri

Silinmiş fotoğrafları, videoları ve WhatsApp mesajları geri getirmek için çok sayıda program yer alıyor. Çoğunlukla paralı olan sürümlerin iş gördüğünü söyleyebiliriz. Bunlardan biri Disk Drill programını kullanabilirsiniz. Android telefonlarda Samsung dahil Xiaomi ve Huawei' de iş göreceğini düşünüyoruz. Tüm iPhone modellerde de deneyebilirsiniz.

Sildiğimizi zannettiğimiz dosyalar aslında tam olarak silinmezler sadece belleğinizin bir kısmından silinmiş olurlar bu nedenle onlara ulaşamayız. Yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı, bu iş için özel olarak hazırlanmış programlar yardımıyla geri getirmek mümkündür. Bu amaçla geliştirilen birçok program belleğinizin içinde derinlemesine bir tarama yaparak ulaşmak istediğiniz dosyalarınıza ulaşır ve tekrar kullanılabilir halde olmalarını sağlarlar.

Ücretli veri kurtarma işlemine yönelmektense, programların paralı sürümlerin satın alınarak denenmesini her zaman önermekteyiz. Hatta satın almadan önce geliştirici firmayla görüşüp kafanızdaki soruları sorabilirsiniz.

Silinen dosyaları kurtarma geri getirme programı Android iPhone

Silinen verileri kurtarmakla ilgili hazırlanan bir çok programın deneme sürümlerine piyasaya ulaşabilirsiniz. Yani size bir defa veya kısıtlı tarama yaptırarak tam sürümlerini satın almalarını istemekteler. Sildiğiniz dosyalarınızı kurtarmak için Disk Drill programı sizlere ücretsiz ve ayrıntılı tarama imkânı sunan ender programlardan biridir.

Disk Drill nedir? Nasıl çalışır?

Disk Drill ilk olarak Mac işletim sistemlerinde kullanılan kurtarma programıyken daha sonra Windows işletim sistemlerinde de başarıyla kullanılmaya başlandı. Ücret ödemeden silinen dosyalarını taramak isteyenler için kolay kullanılabilir bir program.

Silinen dosyaları geri getirme programı Disk Drill; kolayca indirilir, yüklenir ve ardından tek bir tuşa dokunarak taramayı başlatabilirsiniz. Bilgisayar konusunda çok profesyonel olmanıza da gerek yok çünkü bu program tek bir tuş yardımıyla size istediğiniz tüm doküman, resim, video gibi silinen dosyaların tamamını 3 farklı algoritmayı kullanarak en hızlı şekilde tarar ve sonuçları aktarır. Geri getirmek istediklerinizi de sorunsuz bir şekilde geri getirmenize olanak tanır.

Bu programı yalnızca bilgisayar için değil tüm belleklerinizdeki geri getirme işlemleriniz için kullanabilmeniz programın işlevselliği de arttırıyor.

Kurtarmada mantık;

  • All files ile tüm dosyaların taranması
  • Pictures, video veya documents ile istenilen kategori de veri analizi yapılması sağlanabilir
  • İşlem tamamlandığında sağ kısıma kurtarılanlar gösterilecek
  • Geri almak istediklerinizi işaretleyin ya da hepsini seçmek için en üstekine dokunun

Silinen dosyalar geri getirme programı

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2020, 12:55
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
dudu cilalitas
dudu cilalitas - 8 ay Önce

ben oyunu güncelledim fakat oyunu sildim tekrar yükledim 1 levelden başlıyor eski levele gelmek için ne yapmam lazım

Level sorunu
Level sorunu @dudu cilalitas - 8 ay Önce

Oyun kurtarmada leveller geri gelmez.