Telefonda hattan yapılan aramalar SMS internet kullanım detayları nasıl öğrenilir?

Türk Telekom - Avea - Bimcell hatta yapılan arama görüşmeleri, atılan SMS mesajları ve internet kullanımları nasıl sorgulanır öğrenirim? Görüşme detaylarına ulaşmak. Hat detaylı fatura sorgulama!

Telefonda hattan yapılan aramalar SMS internet kullanım detayları nasıl öğrenilir?
müşteri hizmetleri

Cep telefonda hattan yapılan aramalar, gönderilen mesajlar ve internet kullanımlarını nasıl öğrenilir? Telefondan atılan SMS bakma internet kullanımlarını görmek için ne yapmalıyım? Hattımdan atılan mesajlara ulaşma. Hattımdan atılan mesaj numarasını öğrenme. Telefonumdan hattımdan yapılan arama numaralarına nasıl ulaşırım? Hattan yapılan görüşme kayıdına numarasını görme.

BİMcell hatlar için bimcell.com.tr ve Avea hatlar içinde Türk Telekom resmi sitesinden online işlemler alt başlığında yer alan mobil bölümünden aşağıdaki adımları yapabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemlere giriş yapabilmeniz için cep telefonunuzdan *952# arama tuşluna basıp gelen kodu ekranda yer alan şifre bölümüne yazmanız gerekiyor.

Telefonda hat kullanım detayları nasıl öğrenilir?

Telefonda hat kullanım detayları nasıl öğrenilir?

Açılan bölümlerden "Lira İşlemleri" seçeneğine giriş yapınız. İster teker teker ister tümünü seçip bakmak istediğiniz ayları ve günleri seçip"Gönder" butonuna tıklayınız. Teknoloji haberleri 

telefondan atılan sms bakma

internet kullanımlarını görme

attılan sms mesajların detaylarına ulaşma

Ekran gelen detaylardan yurtiçi, yurtdışı yapılan aramalar, gönderilen SMS' ler ve internet kullanımlarına ulaşabilirsiniz. www.andronova.net

Hattımın görüşme kayıtlarına SMS kullanımlarına nasıl ulaşırım?

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 03:19