Telefonda ve bilgisayarda aynı anda iki virüs programı çalışır mı?

Aynı anda iki virüs programı çalışır mı? Bir telefonda bilgisayarda aynı anda 2 virüs programı kullanılır mı? İki tane virüs programı kullanılırsa ne olur? Birden fazla virüs programı zarar verir mi? Yavaş çalışır mı? Ağırlaştırır mı? Güvenli mi?

Telefonda ve bilgisayarda aynı anda iki virüs programı çalışır mı?
müşteri hizmetleri

Aynı anda birden fazl virüs programı kullanılırsa ne olur? Birden çok virüs programı zarar verir mi? Tablette birden fazla virüs programı kullanılmamalı mı? Cep telefonda 2 tane virüs programı nasıl çalışır yavaşlatır mı? Birden fazla Antivirüs programı kullanılır mı? 2 tane virüs uygulaması nasıl kullanılır?  Android, iPhone, Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10.

Aynı anda birden fazla Antivirüs programı hem cep telefonda, hem tablette hemde bilgisayarda kullanılması önerilmez. Yani birden fazla virüs programı çakışacağından, hem sistemi aşırı yavaşlatacak hemde güvenlikte sorun oluşturacaktır.

Telefonda ve bilgisayarda aynı anda iki virüs programı kullanılır mı?

Telefonda ve bilgisayarda aynı anda iki virüs programı çalışır mı?

Birden fazla Antivirüs programı kullanmak bilgisayara telefona zarar verir mi? 

aynı anda iki virüs programı çalışır mı Android iPhone

Her zaman sağlam bir virüs programı kullanılması yeterli olacaktır. Ama yanında keylogger tarzı zararlı yazılımları önlemek için bir uygulama tercih edebilirsiniz. Bana göre sağlam bir virüs programı iki görevi de yerine getirecektir. 

Örnek ben Avast' ın ücretli sürümünü kullanıyorum. Virüs programı özelliklerinde akıllı antivirüs, akıllı tarama, ev ağı güvenliği, güvenlik duvarı, browser cleanup, secureDNS, sandbox ve parola güvenliği sağlamakta.

Ama daha iyi bir virüs programı isterseniz o zaman BitDefender ve Kaspersky öneririm. Tabi kullandığınız bilgisayar ve mobil cihazın donanımı çok ama çok iyise!

Bilgi: Bilgisayarda birden fazla virüs programı kullanılır mı, bilgisayarda birden çok virüs programı çalışır mı, telefonda 2 tane virüs programı çalışır mı, telefonda birden fazla virüs programı çalışır mı, telefonu yavaşlatır mı, telefon yavaşlar mı

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 02:49