Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

banner186

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok neden acaba? Cep telefondan internete giremiyorum. İnternet erişimi yok. 3G internet yok. 4.5G internet yok. Erişim neden yok? 3G 4.5G neden çekmiyor? Türkiye geneli...

Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok
Müşteri Hizmetleri 26 Ekim 2016 Çarşamba 19:17

banner192

Türk Telekom (Avea) ve diğer operatörlerde internet erişimi yok.  Cep telefondan internete giremiyorum nedeni nedir? İnternet neden gitti. 3G neden çekmiyor? 4.5G neden çekmiyor? İnternet erişim sorunu devam ediyor.


Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok


Bugün sabah saatlerinde Türkiye genelinde Doğu ve Güneydoğu genelinde internet erişim sorunu yaşanmakta. Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğinizde, Türkiye genelinde yaşan internet sorunu ilerleyen saatlerde bölge bölge düzelmesi bekleniyor cevabını alacaksınız. 

Bu sorun arıza kaynaklı mı yoksa geçtiğimiz günlerde Amerika' da yaşanan saldırılar gibi bir saldırı mı! belli değil. Çoğu internet kullanıcısı cep telefondan sadece 2G (Edge) internet bağlantısı yapabiliyor. 3G ve 4.5G internet bağlantısı şuan için hale bulunmuyor.


Türk Telekom cep telefonda 3G / 4.5G mobil internet erişimi yok


Türk Telekom cep telefonda mobil internet erişimi yok

 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
- 1 yıl önce
3G / 4.5G telefonda internet yok 2016. Ağrı Ardahan Bingöl Bitlis Elazığ Erzincan Erzurum Hakkari Iğdır Kars Malatya Muş Tunceli Van Batman Diyarbakır Gaziantep Kilis Mardin Siirt Şanlıurfa Adıyaman Siirt Şırnak inetrnet neden yok