Turkcell bilgilendirme mesajlarını nasıl engellerim?

banner186

Turkcell bilgilendirme mesajlarını nasıl engellerim? Turkcell tanıtım mesajları nasıl kapatılır? Telefona gelen mesajları nasıl engellerim? Kampanya bildirim mesajları engelleme!

Turkcell bilgilendirme mesajlarını nasıl engellerim?
Savaş Taşcıoğlu 01 Eylül 2016 Perşembe 08:59

banner192
Turkcell bilgilendirme mesajlarını nasıl engellerim? Turkcell tanıtım mesajları nasıl kapatılır? Telefona gelen mesajları nasıl engellerim? Bildirim mesajları nasıl kapatılır? Kampanya mesajları nasıl engellenir? Eğlence, bilgi mesajları Turkcell'de nasıl engellenir?

Cep telefonlarımıza gelen kampanya mesajlarından bir çoğumuz bıktık artık. Turkcell kullanıcıları için cep telefonlarına gelen tanıtım, bilgi, eğlence mesajlarını engelleyebileceğiniz bir menü bulunuyor. Turkcell bilgilendirme mesajları nasıl kapatılır? detayları haberimizde. 
 

Turkcell tanıtım mesajları nasıl kapatılır?

Tanıtım mesajları bazı kullanıcıların işine yarasada bazı kullanıcılar bu durumdan hoşnut olmayabiliyor. Turkcell online işlemler(Hesabım) menüsü üzerinden tanıtım mesajlarını engelleyebilirsiniz. Turkcell tanıtım mesajlarını devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. 


1. Turkcell.com.tr adresine giderek giriş sekmesinden hesabınıza giriş yapınız. Turkcell şifre ile hesabınızı açabilirsiniz. 
2. Hesabım>Ayarlarım adımlarını takip ediniz. 
3. Ayarlarım başlığının alt bölümüne doğru kaydırdığınızda tanıtım mesajları sekmesine giriş yapıyoruz.
4. Tanıtım mesajlarının alt bölümünde Güncelle butonuna tıklayalım. 
5. Yeni açılan sayfa üzerinden Tanıtım mesajlarını güncelleyebilirsiniz. 
6. Turkcell yada farklı firmalardan gönderilen tanıtım mesajlarını engelleyebilir, yada izin verebilirsiniz. 
7. Tanıtım mesajları sayfasında yer alan Turkcell'den gelen mesajlar sekmesinden de Turkcell'den yönlendirilen mesajları engelleyebilirsiniz. 

Turkcell bilgilendirme mesajları
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×