Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

Twitter erişim yapılamıyor. Twitter sitesine erişim yapamıyorum. Cep telefondan Twitter hesabıma giriş yapamıyorum açılmıyor sebebi ne olduğunu haberimizde.

Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

Twitter neden açılmıyor? Twitter erişim yapılamıyor. Twitter sitesine erişim yapamıyorum.

29 Haziran 2016 Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen hain saldırı nedeniyle sosyal medyada görüntülerin yayılmasını önlemek amaçlı, geçici olarak sosyal paylaşım sitelerinde kasma yapılıyor. Türkiye çıkışlarının UP / DOWN hızları düşürülerek bu erişimi zorlaştırılıyor. Son zamanlarda devlet yasaklama yerine bu şekilde bir önlem alıyor. Bana sorarsanız site yasaklanması yerine bu yöntem daha mantıklı olmuş.

Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

Twitter açılmıyor yasaklandı mı!

Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine erişim yapamayan ya da çok yavaş şekilde açılan siteler için kullanıcılar DNS ve VPN programları ile sorunu aşmaya çalışıyor. Bu durum geçici olduğunu tekrarlamak istiyorum.

Güvenli olmayan DNS ve VPN programlardan virüs ve güvenlik açığı oluşabileceğini de hatırlatmak isterim. Facebook ve Twitter neden açılmıyor yasaklandı mı ve Youtube Google Twitter Facebook Instagram açılmıyor haberlerimize bakmak ister misiniz? Twitter açılmıyor yasaklandı mı! Twitter açılmıyor yasaklandı mı yoksa geçici erişime mi engellendi! Sizde Twitter ve Facebook' a erişimde zorlanıyor musunuz? Bu durumdan rahatsız oluyor musunuz? Bu uygulamayı gerekli buluyor musunuz?

Ara ara bu şekilde geçici engellemeler olmaya devam edecek. Gerekli önlemler alındıktan sonra eskisi kadar erişim kısıtlamaları olmayacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR