Twitter hesabıma giremiyorum Twitter iletişim adresi

Twitter hesabım açılmıyor. Twitter neden açılmıyor Android iPhone telefondan giremiyorum beyaz ekran geliyor. Twitter şifrem ile hesabıma giremiyorum ne yapmalıyım?

Twitter hesabıma giremiyorum Twitter iletişim adresi
banner192

Twitter hesabım açılmıyor. Twitter hesabına giremiyorum nedeni nedir? Twitter açılmıyor Android iPhone telefondan giremiyorum çözümü. Twitter erişim sorunu için şikayet etme. Twitter şifrem ile hesabıma giremiyorum ne yapmalıyım? Twitter hesabıma giremiyorum Twitter iletişim adresi var mı? 

Twitter giremiyorum Twitter açılmıyor! Twitter hesabınıza girerken hata alıyorsanız ya da hata mesajı almıyorsanız bu support.twitter.com/forms/signin adresten Twitter ile iletişime geçebilirsiniz. Twitter yardım sayfasını kullanarak genel sorunların çözüm önerilerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda destek formları ile Twitter iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz.

Twitter hesabıma giremiyorum

Erişim yapamadığınız Twitter hesap kullanıcı adını yazınız ve "Ara" butonuna tıklayınız.

Twitter hesabıma giremiyorum Twitter iletişim adresi

facebook müşteri hizmetleri
Twitter' in sizinle iletişime geçebilmesi için erişim yapabildiğiniz e-posta adresini yazınız. Twitter hesabınıza giriş yaparken aldığınız hata mesajını "Sorunun tanımı" bölümüne yazınız. Sorunu burada detaylı olarak belirtirseniz, zaman kaybı yaşamazsınız.

Twitter hesabıma giremiyorum iletişim numarası var mı?

Şu an genel bir sorun olabilir mi acaba. Farklı bir yerden girmeyi deneyiniz. DNS ile VPN programı da kullanılabilir. Sorunun kaynağını iyi araştırıp ına göre adım atmak lazım. 

Twitter hesabıma giremiyorum iletişim numarası var mı?

Twitter hesabınıza cep telefonu numarası eklediyseniz, yukarıda yer alan "Bunun yerine bir telefon numarası girmeyi deneyin" seçeneğine tıklayarak, Twitter' dan doğrulama kodu SMS mesajı gelmesini bekleyiniz. Bu yöntemle Twitter şifre sıfırlama adımına ulaşabilirsiniz.

hesabıma giremiyorum

Eğer Twitter hesabınıza kayıtlı e-posta hesabına ulaşabiliyorsanız, "Bunun yerine bir e-posta adresi girmeyi deneyin" seçeneğini deneyebilirsiniz. Twitter hesabını kaç kişi şikayet ederse kapanır ve Twitter iletişim numarası / Twitter müşteri hizmetleri telefon numarası yazılarına da baktınız mı?

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 11:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ülkü
Ülkü - 1 ay Önce

Merhaba, ben twitter adresimin şifresini bir türlü hatırlayamıyorum. Şifremi unuttum diyorum ancak o twitter hesabımla şuan erişimde olduğu bir telefon numarası bir e-posta adresi yok ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz

Tuğrul
Tuğrul - 2 ay Önce

Twitere giriyorum ancak girerken hata oluştu diyor 2 haftadır.

Celal akpolat
Celal akpolat - 3 ay Önce

Yazdığım yoruma niye cevap vermiyorsun

Celalakpolat
Celalakpolat - 3 ay Önce

Tvıtır hesabım var var fakat devamlı kilitleniyor yeni hesap açtım yine aynısı bu gidişle birkaç hesabım oluştu bunları nasıl sileceğimide bilemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Ramazan Akkoç
Ramazan Akkoç - 5 ay Önce

Tvtr kaydılar devamlı girerken tlf şifre istiyor

Mustafa kaya
Mustafa kaya - 5 ay Önce

38 kayseri

Selcan Erselen
Selcan Erselen - 5 ay Önce

Hesabıma giremiyorum neden?

Savaş
Savaş - 6 ay Önce

Hesabına giriş yapmak istiyorum

Haki canseven
Haki canseven - 6 ay Önce

İlk hesabıma giremiyorum.ilk hesabıma sahip olabilirsem diğerlerini kapatmak istiyorum.lütfen yardım

Auşe
Auşe - 6 ay Önce

Hesabımı bulamıyom

Murat yavuzturk
Murat yavuzturk - 7 ay Önce

Uzun süre girmediğim için kullanıcı adımı ve şifremi unuttum telefon numarası ile giriyorum bu numarada başka hesap var diyor hesabımı silebiliyorsaniz silin yada yeni bir hesap açma imkanım varsa yardımcı olursanız sevinirim

murat örkün
murat örkün - 7 ay Önce

yeni cihaz aldım, adımı girdiğimde hesabımı görüyorum, fakat başka birini görür gibi, yani hesap artık benim değil :( nasıl yapacağım ?

Ahmet öztürk
Ahmet öztürk - 7 ay Önce

Girşyapamiyorum

Elif
Elif - 7 ay Önce

esrakeles199591 adlı hesabın kapanması gerek .

Aykut.01
Aykut.01 - 7 ay Önce

Aynı numara üzere 2.twittir hesabı açtım 1 hesabıma giremiyorum neden nasıl geri alabilirim hesabımı