Twitter Youtube nasıl girilir? Youtube neden açılmıyor? Erişim sorunu çözümü!

Twitter neden açılmıyor girmek için ne yapmalıyım? Youtube açılmıyor çözümü nedir? Youtube DNS adresleri var mı? Hangi VPN programını kullanmalıyım? VPN uygulaması Android / iPhone / Windows!

Twitter Youtube nasıl girilir? Youtube neden açılmıyor? Erişim sorunu çözümü!
müşteri hizmetleri

Bugün Twitter ve Youtube neden açılmıyor? Youtube Twitter' a nasıl girilir? Erişim sorunu için DNS mi kullanmalıyım yoksa VPN programı mı? Hangi DNS adresleri daha iyi? 23.12.2016 / 23 Aralık 2016. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom / TTnet / Avea, Superonline, Türknet, Doping internet neden yavaş?

Dün gece saatlerinde devam eden YouTube, Facebook ve Twitter erişim sorunu ara ara devam etmekte. Şuan Twitter ve Youtube' ye erişim yapılamamakta. Erişim engeli, IŞİD' in 2 Türk askerine yaptığı vahşet görüntülerini yayınlamasının ardından yapıldığı anlaşıldı.

IŞİD' in Türk askerlerini infaz etti diyerek yayınlanan görüntüler yalanlandı! Görüntülerdeki Fethi Şahin uzun süre önce IŞİD' e katıldığı öğrenildi. Görüntülerde gerçek mi net bir bilgi bulunmuyor.

Görüntüler Youtube' ye düştükten hemen sonra erişime engellendi. Ardından Twitter' da ve Facebook' ta aşırı yavaşlama görüldü. İlerleyen saatlerde de Twitter ve Facebook' a erişim yapılamadı.

Twitter ve Youtube erişim sorunu ne zaman düzelir?

Twitter Youtube nasıl girilir Youtube neden açılmıyor Erişim sorunu çözümü

Erişim engeli tahmini bugün de devam etmesi bekleniyor. Belki geceye doğru sitelere erişim yapılabilir. Ama yine yavaşlama görülebilir. Bu konuda Youtube ve Twitter gerekli hassasiyeti gösterirse sorun kısa sürede aşılacaktır.
 

Twitter ve Youtube nasıl girilir?

Şuan bazı kullanıcılar VPN programı ve DNS adreslerini kullanıyor. Mobil veri bağlantı ile internet erişimi yapan kullanıcılarda VPN uygulamalarını deniyor. Ama tekrar hatırlatalım bazı DNS adresleri ve VPN programları cihazınıza veya bilgisayarınıza zarar verebilir.

Sizinde bu konu hakkında görüşleriniz nedir? Erişim için her hangi bir program veya DNS kullandınız mı?

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2017, 21:07