Ücretsiz vpn programı en iyi VPN programları

Dünyada ve Türkiye' de en çok kullanılan VPN programları hangileridir? Biz genel kullanılan programlara yer verdik. Bazı VPN uygulamaları telefona veya bilgisayara zarar verebiliyor!

Ücretsiz vpn programı en iyi VPN programları
banner192

Gizliliği sağlamak için kullanılan VPN programları kategorisine birçok program girmekte. Son zamanlarda ihtiyacın artması ile çoğalan bu programlardan hangisinin işe yarar ve kullanışlı olduğu ise önemlidir. Bunun en büyük nedeni ise kaliteli VPN programlarının ücretli olmasıdır.

Aşağıda ücretli ve ücretsiz vpn programlarına yer verdik. Bunlar kullanıma göre bazende yoğunluğa göre internet hızında değişiklik göstermekte.

En iyi VPN programları hangileri

Ücretsiz vpn programı en iyi VPN programları

HideMyAss vpn programı, VPN işlevini profesyonel bir şekilde karşılayacaktır. Bilgisayar ve mobil cihazlarla uyumlu olması, ülkemizde sorunsuz çalışmasının yanı sıra ödediğiniz parayı geniş bir dönem içerisinde eğer memnun kalmazsanız iade edebilme imkanınız bu programı en iyiler sıralamasına sokmakta. Günümüzde en çok IP’ye sahip olan programlardan biridir.

NordVPN programı, sorunsuz çalışan programlar arasında. Türkçe dil desteğinin olması, 50’den fazla ülkede bağlantısının bulunması, kayıt tutmuyor olması, bilgisayar ve mobil uyumluluğu bu programı tercih etmeniz için önemli avantajlarından.

facebook müşteri hizmetleri
ExpressVPN programı, ülkemizde en çok tercih edilen programlar arasında. Knighy Online oyununda engellenmiş olan sunuculara giriş için en çok bu program kullanılmaktadır. Ödediğiniz parayı 30 gün içerisinde iade edebilir ve güçlü sunuculardan faydalanabilirsiniz. Kayıt tutmuyor olması, aynı anda 3 farklı cihazdan bağlanma olanağı, kendini sürekli güncelliyor olması programın tercih edilmesindeki nedenler arasında.

PurePVN programı, dünyada en geniş ağa sahip programdır. 140 ülkeden bağlantı alabilir. 750’den fazla sunucusunun olması da firmanın ne kadar büyük olduğunu göstermekte. Kayıt tutmuyor olması, aynı anda 5 cihazdan bağlanma imkanı, güçlü sunucuları ile kesintisiz bağlantı, ek ödeme ile zararlı yazılımlara karşı sizi koruması programı en iyiler arasına almakta.

CyberGhost vpn programı, verileri ve kimliği gizleyerek internetten anonim şekilde dolaşmanızı sağlayan hızlı bir VPN programı. Şu ana kadar her hangi bir yasaklanmaya takılmadan tüm erişime engelli sitelere giriş sğlayan hızlı bir program. Arayüzü kullanım açısından sade olması her yaşa hitap etmesini sağlıyor. Yalnız programın deneme sürümü belli bir kullanım hakkı veriyor. Ama kesinlikle ücretli alınacak programların başında geliyor. www.andronova.net

En iyi VPN programları hangileri

Ücretsiz vpn programları

Cyberghost VPN, Spotflux, Zenmate, TunnelBear, VPN Gate, Windscribe, Hotspot Shield Free, PrivateTunnel ve Freelan.

Not: Hiç bir VPN programı sınırsız değil. Yani ücretsiz vpn programı olarak geçen programların genelinde bir kısıtlama var. Ya gün olarak ya da mb olarak kullanım kısıtlaması var. Yani kotalı diyebiliriz. Bundan dolayı birden fazla VPN program tercih edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 10:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Opera vpn
Opera vpn - 13 ay Önce

Opera vpn