Xbox One S fiyatı ve özellikleri

banner186

Xbox One S'in teknik özellikleri nelerdir ? Xbox One S ne zaman satışa sunuldu ? Xbox One S'in fiyatı nedir ? Xbox One S Türkiye'de satışa başladı mı ?

Xbox One S fiyatı ve özellikleri
Savaş Taşcıoğlu 09 Ağustos 2016 Salı 14:25

banner192

Xbox One S özellikleri nelerdir ? Xbox One S ne zaman satışa başladı ? Xbox One S'in fiyatı ne kadar ? 

Xbox One S Türkiye’de 2 Ağustos 2016 tarihi itibariyle satışa sunuldu. Microsoft’un geçen ay tanıtımını yaptığı Xbox One S  yeni özellikleri ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
 

Xbox One S özellikleri

Xbox One S’in Özellikleri Nelerdir ?

Xbox One ve alt serilerine göre %40 küçülmeye giden Xbox One S’te daha küçük konsol ile oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Tasarım olarak ta daha şık bir görünüşe bürünmüş durumda. Microsoft’un bugüne kadar geliştirmiş olduğu en iyi oyun konsolu olarak adlandırdığı Xbox One S 2 TB dahili depolama alanı ile de dikkat çekmektedir.


Xbox One S oyun konsolu

4K video oynatma ve Blu-Ray filmleri destekleyen cihazda HDR desteği de unutulmamış. Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme teknolojisi ile artık oyunlarda ve videolarda daha gerçek görsel yakalanmış durumda.

Kızılötesi yayıcı özelliği ile evdeki diğer cihazlar ile bağlantı kurarak Tv ve alıcınızı da kontrol ederek bağlantı kurabilme imkanı sunulmuştur. 
Xbox Kablosuz Oyun kumandası biraz daha geliştirilmiş. Kablosuz kapsama alanı 5.5 metre olarak belirlenen kumanda da artık daha uzun mesafelerden cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Xbox One S fiyatıXbox One S’in Fiyati ve Satış Tarihi

Türkiye’de 2 Ağustos 2016 tarihi itibariyle satışa sunulan Xbox One S’in fiyatı ise 1899 TL. Sınırlı sayıda satışa sunulan cihazı almak için en yakın teknoloji mağazasına uğramanızı tavsiye ederiz.
 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×