Youtube geçmiş nasıl temizlenir ?

banner186

Youtube arama geçmişi nasıl silinir ? Youtube arama geçmişi nasıl durdurulur ? Youtube izleme geçmişi nasıl temizlenir ? Youtube arama geçmişi nasıl durdurulur ? Youtube izleme geçmişini tamamen nasıl silebilirim ?

Youtube geçmiş nasıl temizlenir ?
Savaş Taşcıoğlu 08 Ağustos 2016 Pazartesi 17:00

banner192

Youtube geçmişini temizleme - Youtube geçmiş nasıl temizlenir Android / iPhone: Youtube bilindiği gibi Dünya’nın en çok tercih edilen video sitesidir. Bu kadar büyük bir sitede milyonlarca video bulunmaktadır. Bu videoları izlerken arka planda geçmişini de kaydetmektedir. Youtube üzerinden izlenen videoların geçmişi nasıl temizlenir ? Youtube’da yapılan aramalar nasıl temizlenir ? Youtube video arama alanı nasıl durdurulur ? Youtube izleme geçmişi silme ve nasıl durdurulur ? bu sorularınızın cevabı makalemizde.

Arama geçmişini durdurmak için öncelikle Youtube.com’a giriş yapıyoruz. Daha sonra sol tarafta yer alan Geçmiş sekmesine tıklıyoruz. Açılan ekranda  izleme geçmişini duraklat dediğinizde.  İzleme geçmişini etkinleştirene kadar izlediğiniz videolar geçmişe kaydedilmez.
 

Youtube izleme geçmişi nasıl durdurulur ?

Youtube>Geçmiş>İzleme geçmişi> İzleme geçmişini duraklat

Youtube geçmiş nasıl temizlenir ?

Youtube geçmişini silme

Youtube izleme geçmişi temizleme ?

İzleme geçmişini temizlemek için de yine Geçmiş sekmesine giriş yaparak burada yer alan İzleme geçmişi seçeneğine tıklıyoruz. Sonrasında Tüm izleme geçmişini temizle seçeneğine tıkladığınızda bütün izleme geçmişiniz silinir.
Youtube>Geçmiş >>İzleme geçmişi> Tüm izleme geçmişini temizle

Youtube arama geçmişini temizleme nasıl yapılır ?

Youtube üzerinden videolara daha hızlı erişim için anahtar kelimeler ile arama yapıyoruz. Peki bu anahtar kelimeler nasıl silinir ? Arama ekranından yaptığınız aramalara ait anahtar kelimeleri silmek için ekranın sol tarafındaki Geçmiş sekmesine giriş yapıyoruz. Ardından arama geçmişi daha sonra da tüm arama geçmişini temizle seçeneğine tıklıyoruz.
Youtube>Geçmiş >Arama geçmişi >Tüm arama geçmişini temizle

Youtube geçmişini temizleme

Youtube arama geçmişini nasıl durdurulur ?

 Aynı şekilde yapacağınız aramaları durdurmak için Geçmiş sekmesine giriş yapıyoruz. Ardından arama geçmişi , arama geçmişini duraklat dediğimizde. Arama geçmişini aktif hale getirene kadar yaptığınız bütün aramalar hemen silinecektir ve kayıt altına alınmayacaktır.
Youtube>Geçmiş >Arama geçmişi >Arama geçmişini duraklat


Youtube için ücretli üyelik konulu makalemize de göz atabilirsiniz. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×