YouTube Go nedir nasıl kullanılır? YouTube Go internetsiz video izleme!

YouTube Go nedir? YouTube Go nasıl kullanılır? YouTube' da internetsiz video nasıl izlenir? YouTube Go indir yükle APK Android ücretsiz. YouTube Go uygulaması iPhone için yakında!

YouTube Go nedir nasıl kullanılır? YouTube Go internetsiz video izleme!
müşteri hizmetleri

YouTube Go indir yükle! Android LG, HTC, Sony Xperia, Samsung Galaxy ve diğer Android cep telefonda ve tablette yüklemeye açıldı. Uygulama ile ilgili sorun ve şikayetler için yorum bırakabilirsiniz.

YouTube, geçen yıl duyurduğu ama kullanıma 2017' de nasip olan YouTube Go uygulaması yayınlandı.

YouTube nedir? YouTube' de yer alan videoları kayıt ederek, daha sonra çevrimdışı yani internet bağlantısız izlemek imkanını sağlayan uygulamanın adı.
 

YouTube Go uygulaması özellikle kota sıkıntısı olan kullanıcıları sevindirecektir. Artık izlemek istediğiniz videoları sınırsız internet bağlantısı olan bir yerden bağlanarak, videoları telefon belleğine indirerek, istediğiniz zaman internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

Youtube Go nasıl kullanılır?

Her hangi bir zaman diliminde izlemek istediğiniz videoları YouTube Go uygulaması sayesinde indirebiliyorsunuz. Video kayıt işleminde sizden video kalitesi için onay alıyor. Ekrana 144p, 240p, 360p, 480p, 720p ve 1080p kalite seçenekleri yer almakta.

Youtube Go nasıl indirilir? Youtube Go nasıl yüklenir?

YouTube Go Beta sürümü 0.26.67 bu adresten Android cep telefonu ve tabletler için ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıda görselde yer alan "Download APK" butonuna tıklayıp bekleyiniz. Dosya boyutu 8,08 MB. Yükleme işleminde eğer cihazın SD Kartı varsa bu seçenekte ekrana geliyor. Uygulama ister cihaz belleğine istersenizde hafıza kartına yükleyebiliyorsunuz. Teknoloji haberleri

YouTube Go ilk olarak Hindistan' da düzenlenen bir etkinlikte tanıtılmıştı. Tanıtımdan sonra uygulamanın indirmeye açılacağı gün merak konusu olmuştu. Nihayet Beta sürümü yayınlandı. Uygulamanın tam sürümü bu ay içerisinde yayınlanması bekleniyor. Tüm ülkelere kademeli olarak ulaşacağını belirtelim. www.andronova.net

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 21:17