YouTube Twitter neden açılmıyor nasıl açılır? Açmak için VPN programı

facebook müşteri hizmetleri

YouTube Twitter neden açılmıyor nasıl açılır? Açmak için VPN programı mı kullanmalı? En iyi VPN programı hangisi? YouTube Twitter açmak için hangi VPN programını kullanmalıyım? İndir 24.12.2016 - 25.12.2016!

YouTube Twitter neden açılmıyor nasıl açılır? Açmak için VPN programı
Müşteri Hizmetleri 24 Aralık 2016 Cumartesi 11:50

banner192

YouTube Twitter neden hala açılmıyor? YouTube Twitter ne zamana kadar kapalı kalacak? Erişim yasağı mı var? Twitter ne zaman açılır? Youtube ne zaman açılır? 24 Aralık 2016 - 25 Aralık 2016 yoksa 2017' ye kadar devam mı edecek :)
 

Twitter açılmıyor bu siteye ulaşılamıyor bağlantı sıfırlandı. Bu siteye ulaşılamıyor youtube. com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

Youtube ve Twitter sitelerine erişmek isteyen kullanıcılar aşağıdaki hatayı almaya devam ediyor. 22.12.2016 gece başlayan erişim engeli bugün azda olsa çözülebilir. Ama etkileri 25.12.2016' ya kadar devam edebilir. 

Twitter ve Youtube' ye neden erişim yok? IDİŞ' in yayınladığı görüntüler, sosyal medya' da paylaşım e mesajlardan dolayı devlet tarafından internet kasılarak erişim engelleniyor.

İlk gün erişim sorunu Facebook, Youtube, WhatsApp, Instagram' da ve Youtube' de görülürken, sonrasında sadece Twitter ve Youtube' de görüldü. Ama internette yavaşlama devam ediyor.

YouTube Twitter neden açılmıyor nasıl açılır? 

YouTube Twitter neden açılmıyor nasıl açılır? Açmak için VPN programı

YouTube Twitter girmek için VPN programı

YouTube Twitter açmak için vpn programı

YouTube Twitter DNS adresleri mi? VPN programları mı?

YouTube Twitter açılmıyor

DNS adresleri ile sorununu çözemeyenler için VPN programları önerilir. Aşağıda "ilişkili haberlerler" de yer alan "en iyi VPN programları" yazımızı incelemenizi öneririz. VPN programlarını indirip deneyebilirsiniz. 

Bu siteye ulaşılamıyor youtube. com ana makinesi yanıt vermemesi şeklinde hata mesajı var. Alınan mesajda öneri olarak: Proxy ve güvenlik duvarının kontrol edilmesi yer alıyor. Bu hata mesajı genel bir öneridir.

DNS önerisi: Bilgisayara veya bağlantı yaptığınız modeme DNS verebilirsiniz. DNS' den sonra modemi kapatıp açınız.

Proxy ayarlartı için: Google Chrome tarayıcısından Ayarlar> Gelişmiş ayarları göster> Proxy ayarlarını değiştir> LAN Ayarları> LAN için proxy sunucusu kullan

Twitter açılmıyor bu siteye ulaşılamıyor bağlantı sıfırlandı

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×