Elazığ Malatya deprem hediyesi bedava internet Türk Telekom

Türk Telekom Malatya ve Elazığ depreminden dolayı halkın hatlarına ücretsiz internet ve dakika tanımladı. Tabi buna sevinen de oldu tepki gösteren de. Nedeni şebeke çekmiyor!

Elazığ Malatya deprem hediyesi bedava internet Türk Telekom
müşteri hizmetleri

Depremden dolayı Malatya' da ve Elazığ' da Türk Telekom şebeke çekmiyor şikayetleri Twitter' da boy gösteriyor. Özellikle şirketin "Elazığ depreminden etkilenen vatandaşlara ücretsiz konuşma ve ücretsiz internet kullanımı tanımlandığını belirten tweet ile daha çok tepki aldı.

Büyük bir deprem yaşayan Elazığ, etkisini çok sayıda ilde hissettirdi. Depremde yaralanlara Allah' tan şifa ve vefat edenlerin yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Türk Telekom Elazığ / Malatya hediye internet ve dakika

Ücretsiz dakika ve internet kullanımı Türk Telekom' un müşterilerinin hatlarına tanımlandı. Sadece bu operatör değil Vodafone ve Turkcell' de bedava kullanımı kullanıcılarının hatlarına tanımlamış.

Hediye internet sorgulaması ve dakika için;

  • İster 9333 ücretsiz arayarak sorgulatabilir
  • Kalan yazarak mesajla 5555' e kısa mesaj atarak
  • *123# tuşlamasıyla
  • Şirketin web sitesindeki online hizmetlere girerek
  • Son olarak' ta müşteri hizmetlerinin aranmasıyla

Kalan hediye internet sorgulaması bazen sisteme tanımlanmayabilir bazende söylerek atlayabiliyor. Bu gibi durumların sistem sorunundan kaynaklandığını belirtebiliriz.

Yalnız bedava internet ve konuşma paketini ara ara şebeke sorunundan dolayı kullanamayabiliyorsunuz. Sosyal ağlarda Elazığ Türk Telekom şebeke çekmiyor veya şebeke yok yazanlarla dolu. Buradaki durum sadece bu illere mahsus değil aynı zamanda hissedilen çok sayıda ilde ara ara aramalarda sorun görüldü. "Arama başarısız veya arama sonlandırıldı" hatası çıkabiliyor.

Elazığ Malatya deprem hediyesi bedava internet Türk Telekom

müşteri hizmetleri