En iyi VPN programları 2020

2020' de en iyi VPN programı hangisi olacak dersiniz? Ücretsiz olanlarda kısıtlama bulunuyor. Biz her zaman deneyip görüşlerin yazıldığı yorumlara önem vermişizdir.

En iyi VPN programları 2020
müşteri hizmetleri

En iyi VPN programı biraz göreceli bir durum. Yoğunluğa göre test edilerek anlaşılabilecek bir durum söz konusu. Her uygulama kendisi için en iyisiyim der. Biz hem iyisine hem güvenirliğine bakıyoruz. VPN ücretsiz programların çoğunda gün bazlı (3 gün veya 7 gün) kullanım söz konus. Bazılarında ise aylık 500 MB veya 1 GB ücretsiz kullanım sunulmakta. Aynı programlar hem telefonda hem  Windows 7 ve Windows 10 bilgisayarda tercih edeilebilir.

2019 Yılında da en popüler olan yazılımlara yer verdik. Özellikle uygulamalardan birine yer vermedik. Bu uygulama Tor, devlet tarafınan engelleme kararı alındığından şuan için listeye eklenmedi. Ama çok başarılı uygulamalardan biridir.  

Hotspot Shield VPN programı

Dünyanın en popüler VPN uygulamaları arasında yerini alan Hotspot Shield, mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda en çok kullanılan programlarından biridir. VPN programlarının içinde en güvenli ve en kolay kullanıma sahip programların başında yer alıyor. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunmaktadır.

En iyi VPN programları

Hotspot Shield VPN programı

ZenMate VPN programı

ZenMate VPN uygulaması, oldukça hızlı olarak görülen yazılımlardan biri. Ücretsiz deneme sürümünün olduğunu belirtelim. İnternet sansüründe sıkça kullanılan bu uygulama aynı zamanda zararlı içerikleri ve reklamı otomatik engellemekte. Tüm Wİndows sürümlerinde, Mac' de ve mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Sık tercih edeilen lokasyon ise Bulgaria oluyor.

ZenMate VPN programı

Hideman VPN programı

Uygulamada tek bir tuş ile internete giriş yapma veya bağlantıyı kesme gibi kolay bir kullanıma sahip. Çok şık bir tasarıma ve çeşitli widgetları bulunmakta.

TunnelBear VPN programı

Kullanımı biraz karışık dursa da, alışıldığında pek bırakılmadığı söyleniyor. Uygulama, dünya çağında popüler uygulamalar sıralamasında yer almakta. Harita bir görünümün bulunduğu tasarımı standart olarak devam etmekte.

Hideninja VPN programı

Veri gizliliğini ön planda tutuğunu belirten uygulama ile dünyanın her hangi bir yerinden hızlı bir kullanıma sahip. Aynı zamanda da arayüzününde başarılı olduğunu belirtelim.

TunnelBear VPN programı

Hideninja VPN programı

Hola VPN programı 

Bu uygulama ve buna benzer çok sayıda denediğimiz uygulamalardan biri. Şimdilik çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitli ayrı ayarlamaya sahip bir yapısı var. Kasmadan kullanılabilecek en iyilerinden biri. Bu uygulamanında ücretsiz kullanımı bulunuyor.

VPN Unlimited - Hotspot Security VPN programı

İnternet erişiminizin ve hızınız etkilenmeyecek şekilde kullanım sunan bu programda yine güvenli bir bağlantı sözü veriyor. Bağlantıları gizlemede iyi olduğunu belirten bir yazılım. 

Hola VPN programı 

VPN Unlimited - Hotspot Security VPN programı

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 05:14
müşteri hizmetleri
YORUMLAR