Facebook Messenger ile Android telefona SMS gönderme

Facebook Messenger uygulamasından Android telefona SMS gönderme nasıl yapılır? Ücretsiz SMS mesaj gönderilebilir mi? Messenger' dan telefona SMS göndermek ücretsiz mi?

Andronova

Facebook Messenger uygulamasıyla Android telefona SMS gönderme nasıl yapılır? Messenger’ dan telefona SMS göndermek ücretsiz mi? Facebook Messenger mesaj atmak göndermek ücretli mi ücretsiz mi? Samsung Galaxy, Sony Xperia, LG, HTC, Huawei ve Discovery için test edilebilir. 

Facebook, Messenger uygulamasında yeni bir güncelleme yaptı. Artık Facebook Messenger uygulaması üzerinden Android cep telefonlarına ücretsiz SMS gönderilebilecek.

Facebook, Android tabanlı cihaz kullanıcıları, Facebook Messenger aracılığı ile birbirlerine SMS gönderilmesini sağlayan bir güncelleme yapıldığını duyurdu. Bu güncelleme gün içerisinde kademeli olarak dağıtıma başlandı. Tabi SMS gönderme özelliği için güncelleme şuan için tüm kullanıcılara mı ulaşacak net bilgi yok. Ama tahmini kademeli olarak SMS güncellemesi devam edecek. Sizde Facebook Messenger kullanıyorsanız, ara ara güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Facebook Messenger ile Android telefona SMS gönderme

Facebook Messenger Android telefona SMS gönderme

Facebook Messenger üzerinden ücretsiz Android telefona SMS gönderme: Facebook, kullanıcılarının SMS ihtiyaçlarının giderilmesi için böyle bir çalışma yaptıklarını ve tamamlanarak güncellemenin başladığını açıkladı.

Facebook Messenger uygulaması ile diğer kullanıcıların mesajlarınızı ne zaman gördüğünü, konum özelliği ile nerede olduğunuzu gösterme, mesajları ya da fotoğraflarınızı görüşmeden iletme. Grup aramaları, kişilerin müsait olup olmadığı, kolay kısayol ekranı, uyarı bildirimlerini şekillendirilebilen gelişmiş arayüzü ve oturum özelliklerini değiştirme özelliği.

Bazı telefon modelleriyle sürüm uyumsuz olabilir. Nedeni cihazda eski bir sürüm olduğundan. Uygulamalar yaptıkları güncellemelerle eski sürümlere zamanla verdikleri desteği kesebiliyor.

Andronova